Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki szeret engem?

Valaki szeret engem?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem senki sem szeret, nem mondtam csúnyát senkire, nem csináltam semmit, de senki sem áll velem szóba. Mit tegyek?

16/F



2019. aug. 8. 16:48
1 2
 1/18 Klau97hun ***** válasza:
52%
Senki
2019. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Na, ismét valaki, aki elvárja, hogy jósoljunk neki, meg belelássunk a fejébe.
2019. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretlek.
2019. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
18F nyugi engem sem... Kívülálló vagyok utálom a mai trendeket az öltözködés stb.. Igy lány mellett esélyem sincs, más boldogságom sincs, semmi és senki. Nem vagy egyedül.. Amugy tapasztalat, ha depressziós csoportba segitesz embereknek még ott sem nagyon kapod vissza :)
2019. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

#4 Ha ez a hozzáállásod van normális is. Nyugodj meg, mert nem minden lány olyan aki a divat után fut. Magába zárkózó, kívül álló lány is rengeteg van. De nyilván aki nem akarja még a körme hegyét se megmozdítani az így járt.


Kedves kérdező! Ezen a világon csak van valaki aki szeret. Van aki nem tudja kinutatni és van aki nem akarja. Lehet olyan személyekkel vagy körül véve akik nem fejezik ki szeretetüket, ridegebb természetűek.

2019. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
A #4-es válaszoló hónapok óta itt sajnáltatja magát. Én is régen sajnáltattam magamat csak tudod az emberek leszarják. Ezért se teszem. De az amit ő csinál az szánalmas. 7 milliárd embert lenéz csak azért mert 1-2 embernél ezt tapasztalta. Neki is aztán sok esze van.
2019. aug. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
4-es vagyok. 5ös az a gond hogy neem pont olyan lány kéne amilyen én vagyok (csak fiuba ugye:D) de hát minden lánynak fontosabb a trend a kinézet stb.. Hülyén hangzik de én olyan lányt akarok aki nagyon alul van, aki nem olyan mint a többi akik lelkileg nincs jól én szivesen kihuznám onnan és lennénk együtt stb, csak hát akik olyan lányok ők megbújnak senki se veszi észre őket ezért megtalálni se lehet őket... Nekem meg ilyen instás izék' nem kellenek..Tökre elszomorító, igy magányos is vagyok és itt iszom megint a vodkámat mint valami bulizós alkesz sekfej... hiába vagyok 18 ha eddig végig egyedül voltam szinte, egyszer eldobtak mint egy darakba szart és nem találok egy lányt se magam mellé... Az életem annyi hogy ülök, néha ha találok uj csoportot ahol olyanok vannak mint én bemegyek segitek 1-2 embernek, aztán megmondom az igazságot hogy a csoport fele csak félmeztelen pózolgató xy ribi, erre kiraknak, marad a magány az ivás a vagdosás és az egyetlen dolog amit akarok a halál mert nem birom egyedül... Egy családtagom van súlyos beteg, lehet a karácsonyt stb-t se éli meg ez is elvesz a maradék kis kedvemből, mindenki azzal jön legyek erős stb, de ha nem megy akkor nem megy, nekem nem olyan céljaim vannak mint másoknak, hogy jó munka pénz f-.sza kéró meg kocsi, csak egy lány aki mellettem van örökre és szeret, de nekem ez az egy dolog sincs meg amit akarok, közbe ráadásnak egy lúzer is vagyok.. Elhiheted nem könnyű.. És én nem olyan vagyok mint a kérdező meg akik GYK-n vannak, hogy rájuk irok segitek nekik, visszafelé ez rám nem igaz mert nekem csak az az egy valaki tudna segíteni aki rohadtul nem létezik, egy lány, de ahogy tapasztalom én csak addig vagyok jó még támogatok és segitek, utána pedig mindenki szarik rám mint ha senki se lennék.. Hát nagyon f-sza élet... lehet érthetetlen volt amit írtam, ez esetbe had fogjam az alkoholra, kivételesen nem magamtól vagyok ilyen lúzer még az írásba is....
2019. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
*A 6os gyökér pedig biztos személyesen ismer, és napra pontosan tudja mikor regisztráltam és ki vagyok :))
2019. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Az önsajnáltatós monológodat tartsd meg magadnak. Senkit se érdekel egy ilyen negatív idióta ember.
2019. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De velem foglalkoznak az emberek és az hogy más halálát kívánod elég szánalmas. Attól hogy téged mindenki leszar,engem nem szar le senki,mert én nem sajnáltatom saját magamat. De amilyen eszed van,sajnállak. Ne vetítsd ki a saját nyomorodat másra. Köszi.
2019. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!