Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülálló 25 feletti férfiak...

Egyedülálló 25 feletti férfiak, mi az amiért azt mondjátok, hogy érdemes élni? (18/F)

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogyha 25 éves korom után egyedülálló leszek, se barátaim, se barátnőm nem lesz, átlagos, vagy átlag alatti munkát fogok végezni, és nem lesz remény arra, hogy ez változzon a jövőben, akkor inkább hagyom az egészet a fenébe.
2019. aug. 10. 01:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Just do it
2019. aug. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
A hobbimért, és az örömökért. Ilyen például a zenehallgatás, a meditálás, nézni a napfelkeltét és lementét, barkácsolni is szeretek... Embert meg látok eleget az utcán, annyi több mint elég belőlük.
2019. aug. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
haladok a céljaim felé
2019. aug. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
77%
Hát kérdező, ha az az életcélod, hogy legyen egy barátod és egy csajod, valamint egy kicsivel átlag feletti (jelentsen ez bármit is) munkád, akkor nem lőtted be túl magasra az elvárásaid. De ha ez az álmod, akkor nem 25 éves korodig kell megvalósítani, hanem ott van rá az egész életed.
2019. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nemaRendőrség ***** válasza:
78%

@4

Miért mi lenne jó életcél?

Család, barátok, jó munkahely

Kell ennél több?? Nekem nem

Az meg hogy elmenjen az ember nyaralni nem életcél, vagy ha igen szomorú

2019. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hobbi, barátok
2019. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
12%

"Miért mi lenne jó életcél?

Család, barátok, jó munkahely

Kell ennél több?? Nekem nem"


Nem kell több :) Csak ez kb. az emberek többségének a munkát kivéve megvan 15-18 éves korára, "alap". Az életcél számomra valami olyasmit jelent, amiért egész életedben teszel, hogy minél közelebb kerülj hozzá. Pl. a lakóhelyem/közösségem jobbítása, minél jobbá válni valamilyen területen, minél több minőségi idő töltése szeretteimmel... stb.

2019. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Elég gáz hogy neked egy barátnő az életcél. Bár az önsajnáltatásaiddal nem fogsz tudni szerezni.
2019. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem egy barátnő az életcélom, ha a kérdésből úgy is jönne le. :D

Írtam még a barátokat és a munkát is. Hogyha a 3 közül egyik sincsen meg, akkor az már szerintem tényleg problémás. (Szóval, ha nincsenek barátai, normális emberi kapcsolatai, nincsen barátnője és olyan munkát kell végeznie a megélhetés miatt, amit nem szeret.)

Nem tuduom milyen önsajnáltatásokról beszélsz, mikor egy kérdést írtam ki, és az sem önsajnáltatás. Annyi, hogy leírtam az ezzel kapcsolatos gondolataimat, de ezt egyáltalán nem nevezném "önsajnáltatásoknak".

2019. aug. 10. 11:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Család, barátok és munka nélkül szr az élet.

De majd amikor 70evesen félig a sírba leszel majd eszetekbe jut hogy bárcsak lenne most itt valaki mellettem....

Akkor cseszheted a kis hobbid vagy a hatalmas karriered.. Max büszke leszel magadra hogy el értél valamit de utalni is fogod magad amiért egyedül rohadsz meg.

Nyilván más az amikor az ember próbálkozik és keresi a társát, és sajnos nem úgy alakulnak a dolgok..


De az ilyen emberektől én rosszul vagyok akik a hobbijuknak, munkájuknak élnek. És nekik ez az életceljuk.

Mintha nekik nem lenne érzéseik, mert nem hiányzik nekik egy társ. Se a család se semmi.


Épp elméjű ember jobban érzi magát és boldogabb ha ott van egy társ, család, barátok.


Nyilván nehéz normálisat találni, de mi nem nehéz?


En nem gondolnám ezeket alapnak.. Főleg hogy mar minden második kapcsolat szakitassal válással végződik vagy csak simán felszínes és fos úgy ahogy van.


Ez aztán de nagy élet cél hogy a község jobbitasa vagy mi.. Valamelyik válaszoló írta 😂hát bszhatod a kis kozseged amikor ilyen ratyi emberek vannak mint te akikre egy percet se érdemes pazarolni...


Akkor inkább már egy hobbi..


Hát nem vagyunk egyformak.

Én előbb választok egy boldog családot mint egy tökéletes munkahelyet.

2019. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!