Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Munkaügyi központos képzés...

Munkaügyi központos képzés felvételijén jobban jàrtam volna ha titkolom hogy màr voltam tàmogatott képzésen régen?

Figyelt kérdés
Én barom azt is odaadtam nekik. Szerintem nem kellett volna. A felvételiztetök nem làtnak bele a rendszerbe még gépük se volt. Egyszerüen odaadtam volna a 8 àltalànost és kész. Utólag belegondolva igy lehet jobvan felvettek volna. Még nem tudjuk az eredményt de hogy lehettem ilyen barom?? Lehet az miatt nem vesznek majd fel. Pedig életbe vàgó fontos lenne.

2019. aug. 10. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Uhhh franc. Elnyomtam a kategoriat.
2019. aug. 10. 13:52
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Azt kellett volna eltitkolnod, hogy te vagy Obelix.
2019. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a munkahely, kollégák kategóriába való.
2019. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha régen volt nem számít, én többször voltam regisztrált álláskereső ezalatt 4 tanfolyamot végeztem el (vállalkozásszervező, szoftverüzemeltető, alapfokú- majd később középfokú angol).
2019. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a kezedben lévő papír számít. A munkaügyi nyilvántartásában biztos, hogy bent van minden adat rólad. Hányszor jelentkeztél, hányszor raktak ki, hány tanfolyamot/támogatott munkát vállaltál el a szervezésükben, és hányat nem. A felvételiztető lehet nem lát bele a rendszerbe, de ő csak a felvételiztetést végzi, majd átadja a papírokat annak az ügyintézőnek, aki a teljes profilodra rálát.

Gondolj bele, hogy valaki egész életében munkaügyi képzésekre járna csak, mert nem tudják hogy már jelentkezett: ott elvan magának, pénzt is kap, néhány helyen lófaszt se tanítanak csak bent ülnek 2-3 órát majd mennek haza. A munkaügyi központnak ezt látnia kell, hogy ne tudj a rendszerrel visszaélni.

Pont emiatt el is kezdhetnél azon gondolkodni, hogy mit kezdesz az életeddel, mert ezt a munkaügyes sztorit már közel végtelenségig kihasználtad, és egyszer azt fogják mondani, hogy te oda többet nem mehetsz, még jelentkezni sem. És mielőtt felteszed róla ismét a kérdést: nem, nem fellebbezhet, nem jelentheted fel őket, nem gyújthatod rájuk a házat.

2019. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De én eddig csak 1 tanfolyamon voltam. Ezt a 2.at megszerezhetném soha többé nem is mennék a munkaugyibe. Nem lenne ra szukseg.
2019. aug. 10. 20:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont akkor megis csak jobb hogy nem tagadtam le.
2019. aug. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!