Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódóbb tizenéves...

Visszahúzódóbb tizenéves lányok, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Akik nem olyanok vagytok akik épp a neten mutogatják magukat félmeztelenül, gondoljátok hogy egy hozzátok hasonló sráccal lenne jó együtt lenni, kitartani és szeretni, vagy mennétek ti önbizalommal teli macsó csajozógépek mellé?

Kíváncsi vagyok az én hülye formámról kinek mi lehet a véleménye aki hasonlít rám, a trollok és nagyképűen kerüljék a kérdést ha lehet, thank you :)



2019. aug. 10. 21:09
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

A kérdés lényege a visszahúzódóbb embereknek:

-Egy hozzátok hasonló ember aki mindennél jobban szeret, nem akar egy beképzelt jól kinéző milliárdos nagyképű stb lenni

-Vagy egy macsó srác, de a többi infót nem mondom arról a fajtáról, mert letiltanak! :D

Elvileg ahogy én szeretnék egy lányt az már "túlzás" O_o

2019. aug. 10. 21:13
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Legyen köztes. Nem szeretem a nagyon félek, nyálas, és semmi önbizalommal nem rendelkező fiúkat. De az se jó ha túlságosan elvan szállva magától, és egy kötsög bunkó. Legyen önbizalma és belém is verjen egy kevés önbizalmat (nem mást :D). Szóval egyik se, max. a köztes.
2019. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Én nagyon visszahúzódó voltam, vagyok, mikor hogy tör rám az inger, szeretnék magam mellé egy kultúrált, komolyabb fiút, de persze lehet viccelödös, meg minden, csak ne vigye túlzásba, ne nézegessen más lányokat, ne szólogasson be nekik, satöbbi és legyen kedves, megértö is. De ideált felesleges építeni, mindenkit úgy kell szeretni, ahogy van, s alkalmazkodni kell a szeretet személyhez
2019. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Egyet értek. Amugy mindkettőtökkel, leginkább 3.al. Mondjuk rám nem nagyon tudom mi igaz, mert ami igaz arra is azt mondom hogy nem mert nem szeretek jót mondani magamrol. Nem mint ha lenne esélyem ismerkedni vagy akarnék élőbe odamenni leszólítani valakit, de ki tudja, egyszer talán a válaszoknál találok valakit akinek pont egy lúzer kell, kapóra jövök :D Egyébként nem akarom fényezni magam, egyetlen barátnőm volt, igaz hogy nem ugyan annyit akartunk együtt lenni stb (én többet de mindegy) de mindig azt néztem mosolyog-e stb... Csak aztán megint én lettem az aki el lett dobva mint egy darab szar. De hát a mai lányokkal nem lehet úgy együtt lenni hogy na majd egy életre kitart mellettem, mert ugy sem fog senki, főleg egy ilyen mellett mint én :( Az a baj magamról nem tudok sok mindent írni, pedig kíváncsi lennék ki mit gondolna, de hát egész nap szó nélkül ülök itthon, nem ismerem én magam :D
2019. aug. 10. 21:23
 5/21 A kérdező kommentje:
*Egyébként szoktam depressziós csoportba segíteni, csak mindig kiraknak mert megmondom hogy a csoport fele kamu figyelemhiányos paraszt, de ha valakinek vannak bajai vagy ilyesmi szivesen meghallgatok akárkit, szeretek segiteni és legalább megy az idő az életemből :)
2019. aug. 10. 21:25
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok nagy közösségi arc, de nem is vagyok nyúl. Nem mutogatom magam.

Itt fogsz megsértődni: amit írtál, az egyáltalán nem szimpatikus. Aki egyszer megégeti magát a fajtáddal, az onnantól kiszúrja, és menekül. Mielőtt a nagy szeretetnek kontroll mánia, féltékenykedés, passziv-agresszív manipuláció a vége. Szakítás után meg zaklatás, fenyegetőzés, fizikai agresszió, és öngyilkossággal zsarolás.

Soha, soha, soha többé!!!!!!

Inkább bármi más. Komolyan, azt is jobban elviselem, ha néha megver. Kevesebb fájdalmat okoz.

2019. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Öngyilkossággal én sose zsaroltam senkit, ha ilyet mondok azt komolyan is gondolom. Annyiba igaz hogy tényleg azon gondolkodok, mert úgy tűnik a normális lányok max szidni tudnak, magányosan meg ugye minek éljek.. Mindegy, igazából kb erre a megerősítésre vártam csak, köszi. Szép estét nektek
2019. aug. 10. 21:39
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a hozzám hasonló visszafogottabb, nem magamutogató fiúk szimpatikusak. Viszont az azért fontos lenne, hogy lenne, hogy ne legyen besavanyodott és ne sajnáltassa magát, illetve legyen egészséges önbizalma meg tudjon határozott lenni. 18/L
2019. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ne viseljétek el ha vernek.. Hát jogos, senki se akar egy luzert aki max a semmibe "sajnáltatja magát" hátha egyszer valaki foglalkozik vele.. De mindegy igazatok van, egy ilyen lúzer szar azt se érdemli meg hogy éljen.. A mai világ ilyen, igazatok van.. Ennek semmi értelme
2019. aug. 10. 21:50
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Làtod, ezért!

Attól, hogy nem vagy jókèpű és gazdag, mèg nem leszel rendes.

Attól, hogy valaki gazdag, sikeres és jól néz ki, még nem biztos, hogy egy agresszív bunkó.

Ír két idegen két sort, és itt vered magad, hogy amiért szánalomból nem kapsz puncit, inkább megölöd magad.

Szerinted kit érdekel??


Az, hogy valakit nagyon szeretsz, nem ugyanaz, hogy egy kullancs vagy, és megfojtod. Az nem szeretet.

Az ilyen kapcsolat ugyanúgy bántalmazó. Nem csak fizikai fájdalom létezik. Tudod te, hogy milyen hajnalban, mínuszokban jàrni a síneket, elemlàmpával, mert a "szerelmed" besértődött, és ír egy üzenetet, hogy vonat elé ugrik? Akkor inkább verjen a pasim. Az gyorsabban gyógyul.


A te fajtád kerülje mindenki.

2019. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!