Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem kezdek becsavarodni,...

Úgy érzem kezdek becsavarodni, nincs emberekkel kontaktom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok.

Volt 5 éven keresztül egy legjobb barátnőm sosem éreztem magamat magányosnak,mindig jöttünk mentünk, buliztunk aztán sajnos a terhesség meg a szülés megbolondította és olyanokért okolt amit el sem követtem, teljesen kifordult magából. Így mivel a találkozásokkor én voltam a szar,meg csak a gyerek téma, eltávolodtunk. Végül idén januárban kiadtuk egymás útját. Jobb volt akkor,mert megkönnyebbültem. Van egy netes barátnőm 1 éve beszélgetünk, ő volt az egyetlen aki tartotta bennem a lelket. Igazából tök jól egymásra találtunk én segítettem őt, ő is engem. Csak messze lakik,így találkozni nem sikerült,bár tervezzük,de most nyáron a Balcsin vendéglátozik, 12-16 órában. Nem is nagyon tudunk beszélgetni.

Sajnos így egyre magányosabbnak érzem magamat.

Ki kéne törnöm, új embereket megismerni,de egyszerűen nem tudom mit tehetnék.

Sorozatokat nézek a szabadidőmben és már már a szereplőkre úgy tekintek mintha ismerném őket,mikor a munkából haza esek várom,hogy pattanjak a tv elé és nézzem a sorit.( nem brazil sorik :D Született detektíveket néztem, most meg a Rejtelekre vagyok rákattanva,de mindjárt vége a 3.évadnak, utána mihez kezdek nem tudom :D )


Tervben van egy új kutya akivel kiállításra járhatok, illetve kutyás sportok. Azt gondolom hátha így több emberrel ismerkedhetek meg.Kicsit megváltoztatná az életem ritmusát.Elmennék mindenféle kutyás programra.

Jelenlegi megörökölt kutyámmal (8 éves) is jártam kutyasuliba,sokat változott. De nem túl szociális,szóval kutyás progikra nem tudom őt vinni.


Azért gondoltam még egy kutyára, jelenlegi se lenne egyedül nekem is változna az életem.


Fizikai munkát végzek, így plusz sport munka után nekem kizárt, táncolás és zumba nem az én világom.

Mindent végig vettem,hogy mit lehetne hová járhatnék,hogy új emberekkel ismerkedjek meg,hogy legyenek barátaim.

De nem igazán opció.

Mivel nincsenek barátaim,nem járok sehová,így ismerkedni sem tudok :/


Egy kolléganőm van aki a fönőköm nagyon jó fej rendes. De vele nem tudok ide oda menni,mert jóval idősebb mint én.


Ha nem is érkezik semmilyen válasz, legalább kiadtam magamból.


Köszi aki válaszol.


2019. aug. 11. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Képzés során is lehet ismerkedni, barátokat szerezni. Lehet könyvtárba menni, szingli wellness helyek is vannak már, utazás során is lehet ismerkedni. De lehet azt is, hogy neten megismersz valakit, és kölcsönösen összehoztok 1-1 találkozót.
2019. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képzésekre járni,mert egy nem tudom mit kéne, mivel a szakmámban dolgozok amit imádok, 9 órás munkarend mellett plusz képzésre nem igazán tudnék eljárni plusz tanulni.Jelenleg a jogsit rakom le a vezetéseket is neccesen tudtam megoldani.


Egyedül wellnesbe se szívesen mennék, még jobban azt érezném,hogy egyedül vagyok, utazás is ilyen,egyedül szar.


Annyira közvetlen személyiség nem vagyok,hogy random oda ülök,megyek emberekhez és beszélgetést kezdeményezek,lehet ezért is nehéz ez az egész :(

2019. aug. 11. 11:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Neten próbálkozok az ismerkedéssel,de eddig egy nővel tudtam össze barátkozni akit írtam.
2019. aug. 11. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a társasjáték klubok váltak be. Az emberek kb fele pont olyan mint te. Minden korosztály és nem felbukkan ilyen helyeken, illetve mindenki meg szokta találni a maga társaságát. Én személy szerint a bonyolultabb, gondolkodós játékokat szeretem de vannak akik szinte csak a szociális/blöffölős játékokat játsszák.
2019. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2019. aug. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kristóf köszönöm!

Hol vannak ilyen klubbok?



Budapesttől 30 km-re vagyok :)

2019. aug. 11. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi, azért kérdeztem, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Csak a távolság köztünk is túl nagy.
2019. aug. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos a neten barátkozz című dolog,nehéz ügy,mert vhogy nehezen talál az ember közel magához mást.


Utóbbi években több netes barátom is volt,de mindenki az ország másik végében lakott. Aztán előbb utóbb elhalványodott a kapcsolat.


pedig ha a közelben lettek volna akkor nem tartanák itt,szerintem.

2019. aug. 11. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol kéne lennie ilyen helyeknek. Én kisvárosban lakom és itt is van. Nyilván BP-en válogatni is tudsz. Interneten keresgélj, ha nem találsz akkor facebookos társas csoportban érdemes még rákérdezni talán.
2019. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!