Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok arról aki...

Mit gondoltok arról aki egyedül elmegy nyaralni?

Figyelt kérdés
Volt már rá példa hogy egyedül elmentem nyaralni több napra. Kirándultam fürödtem programokon vettem részt új embereket ismertem meg jókat ettem túráztam stb... mikor mondtam az emberekenk hogy egyedül mentem nekem ez természetes, de ők ki voltak bukva hogy milyen dolog ez meg miért meg mit lehet egyedül csinálni stb szóval e értették

2019. aug. 11. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Extrovertált, társaságorientált emberként számomra furcsa lenne. Azonban ha neked így megfelelő program a nyaralás, akkor elfogadnám.
2019. aug. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jó lehet egyedül nyaralni, én is szívesen mennék egyedül pár napra utazni. Néha kifejezetten jó tud lenni, ha mások nem lógnak az ember nyakán.
2019. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha te jol erezted magad akkor nekem semmi bajom ezzel :)
2019. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Azokat nem tudom megérteni,akik szerint ez nem helyénvaló. Nincs kőbe vésve hogy a nyaralás társas elfoglaltság.
2019. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
nekem ez a dolog elég vegyes. én is szeretek egyedül elmenni valahova, mert akkor nincs a másikhoz való alkalmazkodás, viszont vannak üresjáratok, például egy hosszabb utazás két hely között, amikor viszont egy idő után kívánnád egy ismerős társaságát.
2019. aug. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Idén csak 1 napra mentem le a Balatonra egyedül, az egyik kolléganő tőlem is azt kérdezte, hogy nem unalmas-e. De nem, miért lenne? Sétáltam, fürödtem, ettem-ittam, nézelődtem, fényképeztem is volna, de a gépet otthon felejtettem. De tavaly voltam több napot is egyedül nyaralni.
2019. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolnék róla, mert nem érdekel, ki mit csinál, amíg engem közvetlenül nem érint.
2019. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, én nem tartom egyedinek, ez is mutatja, hogy aki akar, az fel tudja magát fedezni így is. Szóval hagyd a többiek óbégatását, és éld az életedet így:).
2019. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Átlag ember szimplán szereti osztani az észt, hogy csak az a jó amit ő csinál.


Én is sokszor megkaptam, hogy miért egyedül megyek, miért jó egyedül, ő nem menne egyedül, mi a jó a túrázásban, kirándulásban, satöbbi. És tőlem is azt kérdezik, hogy nem-e unalmas így?


Holott számomra sokkal jobb egyedül menni.


Nekem pont az az unalmas, mikor mennék, de a többiek még punnyadnak, strandolnak, vagy készülődnek én meg ülök és halálra unom magam. Alkalmazodni sem kell arra megyek, addig amíg a kedvem tartja. Ha megunom otthagyom ha nem akkor tovább maradok.

2019. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Feltalálja magát.
2019. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!