Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok a szavak embere, sokszor nem tudom kifejezni rendesen azt amit érzek.

Egyedül érzem magam. Nagyon sokszor.

Úgy érzem, hogy a magány lassan megöl.

Szeretnék egy párt aki megért átölel, és szeret.

Nem vagyok én egy egoista ember, nem is vagyok nagyképű, higgyétek el!

Szerény is vagyok, nem mintha lenne sok dolog amire nagyzolnom kellene.

Egyszerűen csak az igazságot mondom,valamivel jobban nézek ki az átlagnál szerintem.

Napi 8 órát dolgozok azért, hogy kitudjam fizetni a jogosítványt.

Most szeretnél jogosítványt dzerezni, letenni a nyelvvizsgát.

Ezért tanulok minden nap és járok el dolgozni.

Ráadásul mellette még az egészségemre is figyelek, rendszeresen sportolok, testépítés és box.

Szegény családból származom, anyám elhagyott minket.Apával élek. Sajnos az anyagi helyzetünk nem túl fényes. Hónap közepétől már nincs pénz, addig míg a családi es a benzinpenz meg nem jön.

Nem tudom tudja e valaki milyen az mikor még csak például február 20van de már cska egy 1000 es van a tárcába. Apa nagyon sokat dolgozik, van mikor éjszaka egy héten keresztül 12 ezik. Valahogy mégsem jutunk előre az életben. Látom mások nyaralnak, kirándulnak, vagy akár csak van pénzük egy kiló kenyérre, vagy csak van mindig egy kis tartalékuk. Én soha nem voltam irigy, nekem soha nem kellett ami másnál virít, csak nem értem nekem miért ezen kell keresztül mennem.

Szeretnék egy párt is, de valahogy eddig még sosem volt barátnőm,nem értem miért, rendszeresen próbálkozok, ismerkedek, de soha egyetlen alkalommal se jott össze eddig.

Tisztelem a nőket,nem cska a nőket, férfiakat, állatokat is.

Nagyon kedves lelkű srác vagyok,mert tudom mi a fájdalom.Mikor ködössé válnak a napok, és a padlón vagyok, folyamatosan próbálok tenni azért, hogy egy nap jobb legyen.

De már úgy érzem kezdek fáradni. Ha legalább sikerülne egy barátnőt szerezni akkor mennyivel könnyebb lehetne minden, vagy nem?

Szinte minden haveromnak vagy lány ismerősömnek volt már egyéjszakás kalandja, pár napos kapcsolata, vavy akár éves párkapcsolata is, nekem semmi, kezdem azt érezni, hogy ezért lenéznek engem.Pedig egyáltalán nem ismernek.

Úgy erzem senkinek sem kellek.Csak felnézek a plafonra és érzem hiányzik valami.

Már sok volt a rossz, és kevés a jó. Nincs segítő kéz, már régóta érzem az élet nehéz. De érzem, hogy nem eshetek össze ma még, mert a szívem csak húz a célom felé. Egy napon én szeretnék lenni az az ember akire irigyek lesznek az emberek.

De most olyan egyedül érzem magam. Még soha nem is smároltam senkivel, arról se tudok bárkinek bejöttem e volna.

Nem akarok szüzen elpusztulni.

16/f



2019. aug. 11. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Kevés információ a kérdés megválaszolásához.Mondd csak, milyen pozitív tulajdonságaid vannak?
2019. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Vannak. Jaj istenem, mire gondolsz pl?

🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️

2019. aug. 11. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisfiú vagy te még 16 évesen. Sokan átéltük ugyanezeket, magány, pénzhiány stb. Kevesebb Giajjenot kellene hallgatni. Ha még ide sem a saját szavaidat írod ne csodálkozz, hogy nem vagy érdekes az emberek számára.
2019. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi ez egy jó tanulsag, hogy ne mas szavait használjam, és igazad is van ebben.

Azt viszont nem szeretem mikor azt mkndják kis szar*s 6 eves vahy neked igyan mi bajod lehet.....

2019. aug. 11. 23:47
 5/10 A kérdező kommentje:
16*
2019. aug. 11. 23:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet. 16 évesen semmiről nem késtél le. Sem a barátnőről, sem a csókról, sem a társadról.

Azt írtad hogy próbálkozol, ami nagyon jó! Ne is hagyd abba, beszélgess, ismerkedj, vagy csak úgy legyél emberek között.

Én a helyedben nem feltétlenül barátnőt keresnék, hanem barátokat. Néha sokkal többre mész velük. Vannak haverjaid és lány ismerőseid is. Próbálj velük összebarátkozni. Csak lesz egykét ember akivel megértitek egymást. 16 évesen még suliba jársz gondolom. Ha önmagában túl ilyesztő bemenmi egy másik osztályba, akkor iratkozz be valamilyen szakkörre, vagy sportra, mert nagy az esélye hogy a hasonló érdeklődésű emberekkel jobban kijössz.

Nagyon sok sikert!

2019. aug. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt velem is csak én lány vagyok :)

De hidd el minden jön majd magától, nem kell siettetni semmit.Élvezd hogy tizenéves vagy akármilyen is. Nekem se volt a legjobb, mi se voltunk gazdagok sajnos. De mostanra csak a szép emlékek maradtak, biztos van azért neked is valami jó az életedben :) Nem a felszínes dolgokat kell mindig keresni.

Lehet mások nyaralni járnak közbe meg két fénykép között meg veszekedés volt.. Sose tudhatod mi történik a másik életébe.

Jajj nem lenne jobb.. amég nem vagy jóba magaddal ( klisé tudom de igaz :D) addig hiába szereznél barátnőt mindig azon idegeskednél, hogy tuti mással van mert te úgysem vagy elég jó. Legalábbis velem ez volt. Majd idővel változik a gondolkodásod és majd jót nevetsz magadon, hogy ilyeneken izgultál.


A pénz meg hát ez sajnos ilyen. Én kint élek külföldön mert muszáj volt segítenem anyának. De szerintem ha van egy fősulid már el lehet vele helyezkedni rendesen a későbbiekben :) Vagyis ez az én tervem.

24/N

2019. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig ez jó zene 😎💪


L

2019. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az összes Giajj/Hiro jo zene
2019. aug. 12. 11:27
 10/10 A kérdező kommentje:
💁‍♂️💁‍♂️
2019. aug. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!