Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Össze vagyok törve, mit...

Össze vagyok törve, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Két éve csak úgy zúdulnak felém a rossz dolgok és eszméletlenül megvisel minden. Minden. És betegesen tudni akarom az emberek reakciojat ha meghalok. De tenyleg. Betegesen
2019. aug. 13. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Le a kalappal előtted, hogy így helyt tudtál állni ennyi időn keresztül ezekben a nehéz helyzetekben!
2019. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt sosem fogod megtudni.
2019. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Ne akarj meghalni!Minden egyes élő ember elvesztése egy tragédia!Gondolj csak bele,hogy mit érezne a családod,hogyha meghalnál.Sírnának és szomorúak lennének miattad.


Majd még lesznek szép és jó napok,csak most egy rossz időszakod van.Mindenkinek az életében van egy mély zuhanás,csak mindenkinek más mértékű.Keresd a jót,akár a legkisebbet is az életedben,mert,ha még nem is látod ott van.Valakik éheznek,szomjaznak,vagy valami halálos betegségük van.


Mik történtek veled ebben a pár évben?Hátha tudok konkrétabb választ adni!


Üdvözlettel:egy ismeretlen ember

2019. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engem speciel hidegen hagyna, nem érdekelne ha meghalnál, élném tovább az életedet


a környezetedben levő emberekre ki tudja milyen hatása lenne, azt csak akkor tudhatnád meg, amikor már nem tudod megtudni

2019. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre olvastam itt egy nagyon jó dolgot:


Utazz el! Tűnj el! Hónapokra, évekre. Akkor megtudod ha visszajössz.

2019. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!