Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Össze vagyok törve, mit csináljak?

Két éve csak úgy zúdulnak felém a rossz dolgok és eszméletlenül megvisel minden. Minden. És betegesen tudni akarom az emberek reakciojat ha meghalok. De tenyleg. Betegesen

aug. 13. 08:16  Privát üzenet  

A válaszok
Le a kalappal előtted, hogy így helyt tudtál állni ennyi időn keresztül ezekben a nehéz helyzetekben!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 13. 08:35 Privát üzenet
Azt sosem fogod megtudni.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 13. 08:38 Privát üzenet
TheRedDeath nevű felhasználó válasza:

Ne akarj meghalni!Minden egyes élő ember elvesztése egy tragédia!Gondolj csak bele,hogy mit érezne a családod,hogyha meghalnál.Sírnának és szomorúak lennének miattad.

Majd még lesznek szép és jó napok,csak most egy rossz időszakod van.Mindenkinek az életében van egy mély zuhanás,csak mindenkinek más mértékű.Keresd a jót,akár a legkisebbet is az életedben,mert,ha még nem is látod ott van.Valakik éheznek,szomjaznak,vagy valami halálos betegségük van.

Mik történtek veled ebben a pár évben?Hátha tudok konkrétabb választ adni!

Üdvözlettel:egy ismeretlen ember

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 27%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 13. 09:05 Privát üzenet

engem speciel hidegen hagyna, nem érdekelne ha meghalnál, élném tovább az életedet

a környezetedben levő emberekre ki tudja milyen hatása lenne, azt csak akkor tudhatnád meg, amikor már nem tudod megtudni

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont aug. 13. 11:26 Privát üzenet

Erre olvastam itt egy nagyon jó dolgot:

Utazz el! Tűnj el! Hónapokra, évekre. Akkor megtudod ha visszajössz.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont aug. 13. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valami baj van velem talán magamba vagyok fordulva és össze vagyok törve mindig egyedül akkarok lenni nem akkarok barátokat és sokszor otthon is rondán beszélnek velem az...
Bennetek ki tartja a lelket, ki biztat, ha nagyon össze vagytok törve?
Nem hisznek bennem és össze vagyok törve?
Hogy tudnék segíteni egy olyan embernek, aki össze van törve, ha nem hajlandó beismerni, és én sem vagyok a szavak embere?
Oké hogy ne rinyáljak, de te hogy éreznéd magad lelkileg? Össze vagyok törve.20/F
Segitséget szeretnék kérni, olyan csoportot keresek itt Budapesten akiknek a lelkük van össze törve és nem tudnak egyedül fel állni a gödör aljából. Nem drog nem alkohol nem...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!