Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet ismerkedni, csajozn...

Hogy lehet ismerkedni, csajozni ha mindenben jobb nálam valaki?

Figyelt kérdés

Pl erőssebb, okosabb, gazdagabb, jobb képű stb stb

Semmilywn téren nem vagyok jó, minden területen jobb nálam valaki...



2019. aug. 13. 20:54
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
81%
Te vagy a legjobb onmagad, azt nem tud senki jobban te lenni mint pont te. Add magad, ne akarj megfelelni senkinek. Legy kedves megerto es onzetlen. A neked valo ezekre fel fog figyelni es azert fog szeretni aki vagy. Nem pedig azert aki nem.
2019. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
#1 pont ez az hogy én vagyok a legszrabb én. Semmibe nem vagyok jó. Igy nem láthatnak meg semmit bennem. Még ha véletlenül valaki el is fogadna akkor se fog soha észre venni, mert nem tűnök ki semmilyen területen
2019. aug. 13. 21:05
 3/40 anonim ***** válasza:
45%

A világ igazságtalan. Ebbe bele kell törődni.


Elkerülheted a vereséget ha nem bocsátkozol olyan csatákba, ahol a győzelem nem tőled függ.

2019. aug. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Ez nem verseny...
2019. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

#4 akkor szerinted mi?


Nem versenyzünk a nőkért ? Nem azért akar minden férfi jobban kitűnni valamivel? Hogy a nő fel figyeljen rá.


Sajnos az egész élet verseny , és ahogy aswad mondja nehanyunknak nem érdemes meg rajthoz se állni .

2019. aug. 14. 18:08
 6/40 anonim ***** válasza:
15%

5. Nem ez nem így működik!

Először ismerkedj, a személyiség a fontos nem az hogy ki miben jó/jobb a másiknál!

Ha valakinek tetszik a személyiséged leszarja miben vagy rossz vagy jó.

Kezzd el ismerkedni és ne sajnáltasd magad!

2019. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Ja és ha ez számit én nő vagyok.
2019. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
#7 nagyon nem számít mert hülyeséget írsz. Minden nőnek az számít amit elértél. Nyilván a ok okozati összefüggés van , de a lényeg hogy miben van jó . Egy okos ember lehet gyenge mert az eszével hódít egy gyuros lehet hülye mert a testével hódít stb stb stb . Olyan nincs hogy valaki nem jó valamiben és van nője. Ez a személyiség dolog tiszta kamu. Egy fedő duma amivel a nők menti ki magukat . Egy nőt se érdekel a sablon “személyiség” . Legyen valaki extra annak van esélye .
2019. aug. 14. 18:28
 9/40 anonim ***** válasza:
45%

Hát jó, akkor pszichológust ajánlanék, rajtad már csak az segít!

Vagy halj bele a tévképzetedbe...

Nagyon sok pár úgy jön össze, hogy semmilyük sem volt az elején, majd mindent közösen értek el, de mindegy, amíg agybeteg vagy rajtad senki se segít!

2019. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
#9 bocs de ennek mi köze a kérdéshez . Az elért valamit azt nem anyagi dologra értettem . Mondjuk az is kamu hogy egy nő összeáll olyannal akinek nincs semmije, mondván majd együtt megszerzik. Amit te mondasz az kb 16-18 évesekre igaz. Felnőtt korban ha semmilyen területen nem értél el valamit azaz nulla vagy akkor semmi esélyed nincs férfiként
2019. aug. 14. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!