Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet ismerkedni, csajozn...

Hogy lehet ismerkedni, csajozni ha mindenben jobb nálam valaki?

Figyelt kérdés

Pl erőssebb, okosabb, gazdagabb, jobb képű stb stb

Semmilywn téren nem vagyok jó, minden területen jobb nálam valaki...



2019. aug. 13. 20:54
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Ezt csak te hiszed!

De mondom menj pszichológushoz, mert rajtad csak az segítene!

Nagyon nem tudsz semmit, látszik hogy sose voltál/beszéltél nővel.

2019. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

#11 dehogy nem . Amiket leírtam az mind saját tapasztalat nem a kisujjamból szoptam ki. Ezeket mind nők mondták. Miért ez a munkád , miért nincs lakásod miért nincs diplomád, miért nem vagy sportos, miért vagy szegény miért nem utaztad körbe a világot stb stb stb

Nyilván jogos elvárás hogy öreg koromra sikeres jómódú iskolázott sármos vonzo férfi legyek , de sajnos nem mindenkinek adatik meg ez a fajta élet. Van aki reménytelenül,hátráltatva, ellenszélben éli az egész életet

2019. aug. 14. 19:13
 13/40 anonim ***** válasza:
20%

Nem prostikkal kéne ismerkedni...

Egy normális, hétköznapi, dolgozó nő leszarja ezeket.

2019. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Amúgy ha van munkád és képes vagy eltartani magad akkor már is jobb vagy mint a gyakoris emberek 90%-a.

Csak tudsz valamit ha van munkád nem?

Az már eleve plussz hogy nem akarod a nővel eltartatni magad...

2019. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Ezt nem prostik írtak hanem tanult értelmiségi nők akik élik a normális életüket . A munkám egy szar valóban , magamat el tudnám tartani mást már nem. De ma itt tartunk hogy a minimum elvárt fizetés 250-300 ezer. Ha ez nincs meg akkor kb annyit ér a jellemed mint egy darab száraz kutyaszr.

Én bevallom nem keresek ennyit . Sőt semmennyit pont ez miatt . Persze milliószor hallottam a süket kamu dumát hogy jaj az exem se keresett meg nincstelen volt meg kicsi volt a farka meg dagadt volt meg nem volt diplomája meg akármi de nagyon jó ember volt , csak pont szetmentünk....😀😀😀

Ja és pont ő volt az utolsó akinek valamit is elnéztem ...

Esti mese habbal !

2019. aug. 14. 19:31
 16/40 anonim ***** válasza:
20%

Pszichológus!!

Komolyan menj el egy szakemberhez!

Ez nem normális...

Tudod mennyi ember keres minimálbért itthon? Az átlagos ember nem keres 300 ezret havonta, de még 200-at sem.

És mégis egy csomóan élnek párkapcsolatba vagy házasságba.

Nem jártál még kinnt az utcán? Pedig csak körül kell nézni tele van átlagos kinézetű, átlagos keresetű párokkal.

Gondolkozz már kicsit!

2019. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

#16 ismétlem mégegyszer, ezeket nők mondták, akikkel ismerkedtem. Nem egy nem kettő hanem az összes.

Nyilván tudom hogy mennyi a ksh átlag fizetés, mennyit keresnek az emberek, egy "fizikai" dolgozó. De az nem jelent semmit. Nőként neked nincs fogalmad arról hogy mi a mai elvárás férfi tekintetében. Mellesleg az a nagyon kevés munkás férfi akinek jut nő vagy ahogy a kérdésben is irtam valamiben kiemelkedő vagy olyan szellemi szinten van hogy megelégszik egy buta nővel. A maradék több tizezer egyedül doglik meg. Nőként pedig nem lényeg hogy mennyit keres, lesz partnere. Ezért látod őket kapcsolatba!

2019. aug. 14. 19:54
 18/40 anonim ***** válasza:
20%

"Nőként neked nincs fogalmad arról hogy mi a mai elvárás férfi tekintetében."


Hát akkor kinek van fogalma ha nem egy nőnek???

Te már csak provokálsz!

2019. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
20%
Bocs, de ez már nevetséges amit csinálsz!
2019. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

#18 neked biztos nincs. Honnan tudnád hogy mit vár el egy mai nő. Biztos hogy 20-30 éve amikor férjhez mentél teljesen más volt a világ.


Mivel én beszélek ismerkedési szándêkkal a mai 30-as nőkkel csak jobban tudom hogy milyen igényeik vannak.


Te provokálsz és próbálod súlykolni a hülyeséget, ahelyett hogy beismernéd a dolgokat.

2019. aug. 14. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!