Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet ismerkedni, csajozn...

Hogy lehet ismerkedni, csajozni ha mindenben jobb nálam valaki?

Figyelt kérdés

Pl erőssebb, okosabb, gazdagabb, jobb képű stb stb

Semmilywn téren nem vagyok jó, minden területen jobb nálam valaki...



2019. aug. 13. 20:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok ember! Nincs férjem, sőt most párom sincs...

Csak tudom mit keresek egy férfiban!

És bizony barátnőim is vannak...

2019. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
20%
És itt csak te provokálsz!!
2019. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Na, várom még mit tudsz kitalálni, hogy miért nincs igazam...
2019. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

#21 kérlek olvasd vissza a #10 válaszomat...


Amit te mondasz az kb 16-18 évesekre igaz...


Igy mar teljesen érthető, hogy 21 évesen fogalmad nincs az életről. Persze hogy ennyi idősen nem kérik számon a nők az egzisztenciát a diplomát az szexuális dolgokat stb...

Majd beszéljünk 10-15 év múlva. Még a megélhetéshez szükséges pénzzel se vagy tisztában...

2019. aug. 14. 20:30
 25/40 anonim ***** válasza:
20%

Hú te agybeteg!

Miért ne lennék tisztába a megélhetéshez kellő pénzzel??

Bocs, de dolgozom és albérletbe élek egyedül, szerintem tudom mit csinálok...

Amúgy 23 leszek szóval nem 21 vagyok...

Te meg csak egy provokatív troll vagy! Ennyire hü.lye senki sem lehet!

2019. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

#25 bocs elgépetem a korod.


Ha albérletbe laknál akkor tudnád hogy minimálbérből még szobát se tudnál bérelni. Nem hogy saját albérletet amit egy ferfitől elvárnak.


De tényleg ne vitatkozzunk, mert 1. nő vagy, tehát semmiféle igény nincs feléd támasztva, 2. Fiatal vagy fogalmad nincs milyenek a 35-40 éves emberek.

2019. aug. 14. 20:39
 27/40 anonim ***** válasza:

45 ezerért bérlem a lakásom Pécs városában! Minimálbérből élek, veszek kaját, fizetem a számlákat, igaz, hogy bulira meg ilyenekre nincs pénzem, de nekem ez nem igényem.

Azt, hogy milyenek a 33-40 évesek pont tudom, mivel az eddigi barátaim mind ilyen korban voltak! És mielőtt még azt mondod biztos azért mert gazdagok voltak meg volt saját lakásuk, elmondom, hogy nem egyikre sem volt igaz egyik se. Csupán ebben a korosztályban találtam meg azt amit kerestem méghozzá azt, hogy lehet velük normálisan beszélgetni, komolyabbak, eltudják magukat tartani (itt arra gondolok, hogy elpakol és rendben tartja a környezetét, nem néz szolgának), általában hűségesebbek is mivel már kiélte magát korábban stb...

De biztos erre is lesz egy provokatív válaszod!

2019. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

#27 nem provokativ válaszom van, csak véleményem.


45 ezerért szerintem még pécsen is csak valami likat lehet bérelni, számlákkal meg kajával minimálbéren is kb alig jösz ki. Az pedig hogy egy tini lány 35-40 évesekkel áll össze és persze nem a pénz miatt, az no comment.

Vagy ennyire buta vagy vagy egy ribi!

Ilyen kaliberű igénytelen lányok pesten nincsenek.

Mondjuk nekem tökéletes lennél, hogy egy albérlettel és szaros 160-200 ezres fizuval le lehet venni a lábadról.

Lehet leköltözök pécsre és megkereslek.😂😂😂

2019. aug. 14. 21:22
 29/40 anonim ***** válasza:
34%

Na jó, te beteg állat vagy!

Bunkó, paraszt, nem azért nincs nőd mert semmiben nem vagy jó hanem azért mert így viselkedsz!

Ezzel a stílussal nem is lesz sose senkid!

Arra meg, hogy ribi vagyok, mert nem érdekel a pasi pénze csak azt tudom mondani, hogy fogalom zavarban szenvedsz a ribi pont ennek az ellenkezője.

A továbbiakban nem válaszolok, provokáld a jó édes anyádat, aki kár hogy megszült!

Pá!

2019. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

#29 nem kell megsértődni az igazságon. Még bókoltam is neked, hisz mondtam hogy tökéletes lennél nekem. 😙

Pesten teljesen más az élet és az emberek. Én sajnos itt élek.


Itt egy kis izelitő: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2019. aug. 14. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!