Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek milyen helyen...

Szerintetek milyen helyen tipikus az ilyen lány, interneten?

Figyelt kérdés

Ha én visszahúzódó srác ként meg akarok ismerni egy hozzám hasonló lelkű lányt, hol érdemes próbálkozni (interneten!) ahol nem az a "több száz ismerősöm van és hercegnőcske vagyok" típusú lányok vannak..?

Depressziós csoport és ehhez hasonlók sajnos csak kamus, és hát.. mondjuk azt hogy kicsit se visszahúzódó lányokkal van tele.

Ahogy olvasgatok trollokon kívűl nem sok van itt.. De remélem van aki talán megért engem és előre tud segíteni hogy legalább lehessen mellettem valaki hogy ne ez a ctrl+c ctrl+v napjaim legyenek hanem legyen valaki akivel szeretjük egymást és egymással foglalkozunk, kezdem nagyon-nagyon unni... :D

És NEM, nem p*na vadászat, nem trollkodás, komoly kérdés(!)

-Köszi, már ha normális választ is tudtok adni, privátra is szívesen válaszolok, csoport is jöhet :)



#ismerkedés #lány #magány #nehézség #tanács #szeretetvágy #hagyma és kereszt a kezembe a trollok ellen
2019. aug. 15. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Ebnevelde
2019. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi, ez valamennyire használhatóbb mint amit eddig kaptam régebben, bár egy ilyen közösségbe nem hiszem hogy be tudnék illeszkedni, egy ilyen csoport az állatokról szól (ez például valószínűleg kutyákról), egyrészt nekem itt nincs kutyám, másrészt e-miatt már nem is lenne közös :/

Sajnos abba se nagyon tudok beilleszkedni amihez közöm lenne/nekem való, nem nagyon hiszem hogy sikerrel járnék, de ha már mindenki azt mondja hogy próbálkozni kell, nincs mit veszíteni... :D

2019. aug. 15. 02:10
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Bárhol szerintem. Csak nem a csöcskirakós csücsöriszájú #gucci lányokat kéne nézegetni :)
2019. aug. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alljunk innen ossze a gyakorirol egy paran es csinaljunk 1 csoportot.
2019. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Facebook introvertált társkereső csoport.
2019. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, csak lányként, majd összejön valami🤷‍♀️
2019. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
# 5 Rohadek!
2019. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mindenki, még az 5ös válasza is tetszik, kivételesen ez a kérdés alatt jó válaszok vannak. A csoporton én is gondolkodtam már, ha lesz aki ír privátba, vissza fogok írni, akár a csoport miatt akár ismerkedni

3-as az olyan lányokat ki nem állhatom.

6-os voltam, túl idősek, nem ment a beilleszkedés

7-es írhatsz, várlak, már ha nem 5ös vagy titokba 😂

8-as ne hibáztasd, sok ember nem szereti hogy a háttérbe lévő fajtám aki nem macso meg nagyképű önbizalommal teli gyerek, az a földön van.. Én is tudom magamról hogy nem érek semmit, mondjuk egy copy-paste ha lenne belőlem egy lány, az életem róla szólna 😁

2019. aug. 15. 13:38
 9/14 anonim ***** válasza:
# 9 Akkor sem szabad olyat irni a masiknak,h akassza fel magat! Miert ir le valaki ilyet? megha viccel akkor sem szabad !
2019. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy gusztustalan dolog, de mit mondjak... Napi szinten megszoktam az ilyen beszólásokat és sokat gondolok is az ilyesmire... Úgy sem lehet leállítani őket.
2019. aug. 15. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!