Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt hogy egyes...

Miért érzem azt hogy egyes emberek szemébe egy szar ember vagyok? Holott én akivel tudok normális vagyok ha normálisan viselkedik az adott illető!

Figyelt kérdés
Olyan mintha kivülálló lennék. Mintha valamilyen féle idegesitő érzést váltának ki belőlük.Némelyik emberen akik közel állnak hozzám látom a szemükbe a megvetést az undort ! Már nem tudok és nem is akarok bízni senkibe !! Rá kell jönnöm lassan hogy csak magamra számíthatok SENKI MÁSRA !!! és én ettől egyedül érzem magam nèha de lehet ennek igy kell lennie söt talán nem is baj... csak egy kicsit furcsa ez..
2019. aug. 15. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
üdvözöllek a világomba haver.. :D
2019. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező bennem bízhatsz
2019. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 nem.akarlak megbántani de full vadidegenként hogy bízzak meg benned??
2019. aug. 16. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, 2. és hasonló társai csak szórakoznak.. Most én is mondanám hogy szivesen meghallgatlak, de valószínűleg bennem se bíznál meg...
2019. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akiben kiskora óta elindul ez a belső dolgozás, és kutatgatás, hogy a másik vajon miért ilyen stb..


Akkor lyukatsz ki egyszer csak erre a pontra, hogy látod egyes embereken mintha undort váltanának ki


Amikor gyerek voltál ezeket az embereket mielőtt még a fókuszodba kerültek volna átsiklottál felettük, de ahogy nagyobbak vagyunk és keressük, hogyan lehetne az életünk egyre jobb mint tegnap és a másiknak a jó tulajdonságaira figyelünk a mi rossz tulajdonságunkkal összevetve, az ilyesmi eredménnyel fog végződni


Nem tudatosan kell tudni azt, hogy nem érdemes foglalkozni a másik gondolataival, hanem realizálni a szívünk legmélyebb pontján és e szerint élni, mintha egy energia áradat lennénk

2022. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!