Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Mindenki utál és...

Mit tegyek? Mindenki utál és senkit nem érdeklek.18L

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy barátaim sosem voltak, hiába próbálkoztam suliban, de már az óvodában is kiközösítettek. Szüleimet nem nagyon érdekeltem sosem, mindig elvoltak a maguk dolgával. Mai napig így megy ez, csak már egyre rosszabb. Hogy miért? Volt eddig 9 párkapcsolatom (tudom, rengeteg), de nem én váltogatom a pasikat, hanem Ők hagynak el mindig ok nélkül. Általában ilyen indokok állnak fent: nem illünk össze, kevés vagy nekem, mégsem akarok magam mellé valakit, stb... És elgondolkodtam azon, hogy hogyan lehet valakinek az kevés, hogy tiszta szívből szeretem?! Ennél többet nem tudok adni, meg szerintem nem is nagyon lehet. Na mindegy! A szüleim ahelyett, hogy megvígasztalnának, olyanokat mondanak, hogy a pasik helyében nekik sem kellenék, hogy nézek már ki, gusztustalan vagyok, ha nem Ők lennének a szüleim, nagy ívben kikerülnének engem az utcán. Ezt még sorolhatnám. Ilyenkor nem csinálok semmit, csak mondom nekik, hogy hagyják már abba, de akkor már sírva mondom nekik, végül én leszek mindig a sértődékeny. Anyám olyanokat mond, hogy ha végleg betöltöm a 18-at, kirak itthonról a p.... csáb@ (ő fogalmazott ilyen kifinomultan). Mindent megtiltanak nekem, kutyámat nem vihetem el sétálni akkor, amikor akarom, és nem ehetek akkor, amikor szeretnék, mondván, hogy k. *b@ szott dagadt vagyok. Elmennék én itthonról, de hova? Egy vasam sincs, kutyámat meg nem akarom itthagyni, ráadásul Ő az egyetlen, aki viszont szeret. Mit tegyek? Járok pszichiáterhez meg pszichológushoz is, de senki sem érti meg, mekkora fájdalom azt hallani a szüleimtől, hogy sz@ r életük van miattam...
2019. aug. 17. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Kollégium nem opció? Vagy valami ilyesmi?

Diákmunka?

2019. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
ez komoly kerdes ? :/
2019. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
4# Nem értelek, miért lenne kamu kérdés?
2019. aug. 17. 11:20
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Szegény. :(

Érdemes ide kérdést kiírni, hogy unatkozó kis pcsök beszólogassanak az embernek?


Kérdező, szr emberekkel van tele a világ, próbáld kerülni őket, én azt mondom. Ha rokon, barát, stb, akkor is.

2019. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen dolgok 95 szazalekaban nem a tobbiek hanem a kerdezo a hibas! Miert ? mert ha van valaki aki szereti,azt is elloki magatol...orvosi segitseg is keves az ilyennek!
2019. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Át tudom érezni mikor minden szar.. Nyugi, nem te vagy a hibás hogy a fiuk nem tudnak szeretni, csak dugni akar mind.. igaz hogy én is 18 éves srác vagyok, de ha engem tiszta szivből szeretne egy lány nekem az lenne szó szerint az életem értelme... :) nyugi nem veled van a baj, ha nem lett volna 9 kapcsolatod még talán nőtt is volna t*köm rádírni. A pszichológus nekem sem segitett. Sokkal többet ér ha megért valaki, szóval ha gondolod privátba leírhatod, és elmondom a véleményem, és segitek. Napi szinten csinálom. 18F
2019. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 ******?! ***** válasza:
Mégha panaszkodsz is, mit tehetnénk érted? Csak azt tudom mondani, amit én tennék. Az "én" álláspontom egyszerű figyelmem kívül hagyva nem törődnék azzal ki szeret és ki nem. Minek kéne feleslegesen erőlködni? Természetesen tennék egy-két lépés a környezetem felé, hogy valamilyen kapcsolatot teremtsek, azonban, ha másikat ez hidegen hagyná és látszólag nem kedvelnének, minek kéne felesleges dolgokat tennem? Ebben az esetben fel is fordulhatnak mind együttvéve. Nem táplálnék haragot és semmilyen más érzést nem pazarolnék rájuk.
2019. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ******?! ***** válasza:
Hová tűntek a válaszok? :O
2019. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, nem tudom utolsó, tegnap is asszem 1-2 kategóriába a kérdések is full eltűntek.

A kérdezőnek vagy akárkinek az ajánlat mindig áll, meghallgatok akárkit :)

2019. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
(6os vagyok) nem biztos hogy minden ilyen kérdés full kamu.. Oké hogy úgy tűnik mint ha utolsó kis cafkák irnák ki, azegyik tegnap kérdést tényleg egy kis ribi irta ki, tele van velük a net és az élet mindenhol.. De vannak még normális lányok akik tényleg el vannak keseredve.. Ha tudnád srác létemre hány kérdést irtam ki régebben mert magányos vagyok és bele őrülök.. ha én 18 éves srác létemre ilyen lelki állapotba vagyok, egy törékeny lány is lehet abba, simán... Előíéletes vagyok a korombeli lányokkal szembe, de attól mert volt 9 kapcsolata nem biztos hogy le is feküdt velük és lehet hogy egyáltalán nem olyan ribi mint a többi, csak szeretetre vágyik, ahogy én is... Ki tudja. A kamu kérdés az amikor valami csávó vagy egy kis tetű ribi leirja hogy mit csinál a lába között..
2019. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!