Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagy hülyeség lenne a halálba...

Nagy hülyeség lenne a halálba menekülni a szomszédom rendszeres hangos zenélése, egyéb zajongása elől?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek, ők a háztulajdonosok, nem akarom őket bajba keverni azzal, hogy folyton rendőrt hívok meg egyéb bosszúságokat okozok a szomszédnak, mert nem akarom hogy ők kerüljenek bajba. Annyi pénzem nincs hogy elköltözzek, menni nem tudok hová, viszont ezt nem bírom már. A szomszéd egy alkoholista idióta, beszélni hiábavaló lenne vele. Nem látok más megoldást, mert ez így nekem elviselhetetlen, hogy mindig rettegek, hogy mire megyek "haza", ma se tudok pihenni nyugodtan.

2019. aug. 17. 22:51
 1/9 Breast ***** válasza:
54%
Pszichológust jobban ajánlok. Meg egy barátnőt, vagy barátot.
2019. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Haver, hívd csak ki a zsarukat. Névtelen bejelentés.. Amugy is max neki lehet baja belőle, ilyen piti dolog miatt nehogy már ne hívd ki őket..
2019. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Ennyiért így kibukni? Hány éves vagy? Még iskolás korú? Sajnálattal kell tudatnom veled, hogy a szomszédságodban a felnőtt léted folyamán is igen nagy eséllyel fognak előfordulni hangoskodók. Növessz néhány réteg bőrt, egy keményebb mentális páncélt, ha boldogulni szeretnél az életben.

Megértem különben a kétségbeesést és tehetetlen dühöt, néha én se érzem jobban magam, amikor a szomszédban elkezdik ölni egymást a cigányok egész éjszakán át, aztán hajnalban meg kelhetek 8 vagy 12 órás műszakot végig tolni, ahol agyban nagyon is ott kell lennem, ha nem akarok anyagi kárt okozni a cégnek amit nekem kell fizetni, vagy magamnak csúnya balesetet.

A legtöbb, amit én is meg te is tehetsz: elengeded. Párnát a fülre, ha aludnál vagy fülhallgatón zene ha épp ébren vagy.

2019. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Előbb próbáld meg hazavágni a szomszédod, ha nem jönne össze, még mindig van b terv.
2019. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Remélem Nem komoly a kérdés, és eszedbe se jusson a hulye szomszéd miatt valami kart tenni magadban.

Vegyél füldugót, amikor aludnál, hidd el elég sokat segít, habár a rendőrséget se hülyeség kihívni, szuleiddel is megbeszélheted, hogy ez így mennyire zavaró.

Hamarább tennék kárt a mocskos szomszédban mint saját magamban!

2019. aug. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha emiatt ongyilkosak lennének az emberek, eléggé megcsappana némely város lakosság száma. Többek között nekünk is baromi hangosak néha a szomszédaink.A szüleik nem laknak ott ezek szerint? Szerintem olyat is kiprobálhatnál, hogy amikor a szomszéd alszik, pihen csutkara benyomsz valami zenét. Próbálták beszélni vele? Eleve azért ne add fel, hogy változtathat a magatartásán.
2019. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Àtmész becsengetsz ajtót nyit, bemosol neki egyet többet nem fogja merni ezt csinàlni. Szivesen.
2019. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél zajszűrős fejhallgatót!
2019. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
nálam még a padló is remeg, pedig egyszintes az épület . parazita gecsi népség ez mind
2019. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!