Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó tizenéves lányok,...

Visszahúzódó tizenéves lányok, mire vágytok, igaz az állításom? :D

Figyelt kérdés

Hi! Olvasgattam megint pár kérdést, és mivel én is ilyen introvertált visszahúzódó srác vagyok elég sok ilyen kérdést olvasgatok, és azt tapasztalom hogy a lányok akik rám hasonlítanak lelkileg, ők is csak a külsőre mennek, a magabiztos macsó srácokat keresitek, tényleg nem gondolkodik senki azon hogy egy hozzá hasonló visszahúzódó sráccal legyen aki nem kihasználja hanem őszintén mindennél jobban SZERETI?

A másik, szerintem egy lány aki nem a pózolásból és a kivágott trendi ruhákból szerzi örömét, természetesen néz ki, úgy jó ahogy van. miért éri meg nektek inkább beállni a sorba a tömeglányok közé, csak azért hogy elismerést kapjatok? Nem lenne jó ha valaki azért szeretne titeket akik vagytok? Egyre többet látom és tapasztalom hogy egy amúgy tökre normális lány inkább beáll a többi közé és elkezd a neten pózolgatni, hátha nekik is összejön 60 fiu szivezgetős reakciója a kommenteknél.. Szerintem nem éri meg, miért van ez? Tényleg ennyire nem érne semmit egy srác aki nem egy nagy cucc külsőre nem gazdag nem macsó, de szeretne? Inkább követitek azokat a lányokat akiket mindenki imád, közbe a barátaik is csak akkor keresik őket amikor éppen kellenek, a fiúja meg max az ágya hívja át ha lelki gondja van már szarik rá...

Tudom-tudom én vagyok a nem ide illő lúzer stb, de szerintem az a gáz ha egy fiatal lány elcseszi itt ilyen fiatalon az életét, és nem az ha éppen nem a leg drágább felsőbe járkál. Egyet értetek? Hozzám hasonló srácok, ti is inkább mászkálnátok egy olyan lánnyal akinek válla-hasa-segge kint van és "modell alkat" akit végig néz minden srác és valószínűleg nem lesz hűséges? Nem vágytok inkább arra hogy legyen akire mindig számithattok, vigyázhattok rá? O_o

18F, válaszolhattok privátba is, de azért ha lehet egy nap szünetet tartsunk abba hogy olyanokkal írtok rám hogy "inkább leszek utca sarki mint hogy ilyen fiuval ismerkedjek" "kösd fel magad" és társai, kicsit kezd unalmas lenni, köszi.



2019. aug. 18. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
89%

Mindig irtóztam azoktól az emberektől, akik reklámozták magukat, hogy milyen rendesek, míg mások milyen felületesek hozzá képest. A nők az ilyentől menekülnek.

Érdemes megnézni a reddit /niceguys subredditjét. Tanulságos.

2019. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
67%
1: +1
2019. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

Amm.. Nem erről van szó. Én nem vagyok jó, egy szar ember vagyok. 18 éves vagyok, a gyerekeket nem szeretem nem is szeretnék sajátot, ha lenne barátnőm csak magaménak akarnám tudni, teljesen féltékeny lennék rengeteg mindenre stb.. Nem vagyok tökéletes. De 2 ember lehet egymásnak tökéletes. én csak azt mondom magamról hogy a szeretetbe és kapcsolat témába jól gondolkodok, mert nem akarok exeket meg egyéjszakásokat, pont most olvastam az egyik kérdésnél hogy "ő egy ilyen lánnyal nem szenvedne hogy dughasson"

Hát én szenvednék ilyen lánnyal, szeretni, megnyugtatni, vigyázni rá.

2019. aug. 18. 15:02
 4/68 anonim ***** válasza:
83%

Jó érzés ha szeretik az embert de az nagyon kiábrándító, amikor elérhetetlen piedesztálra helyeznek.

Egy férfi legyen férfi és kezeljen nőként, ne imádjon mint valami tárgyat.

Szép tőled hogy ennyire ismered más párkapcsolatait, különben honnan tudnád, hogy ott a férfi csak a szex miatt hívja át a nőt? Émelyítő ez az "ők csak átlag kanos ösztönlények, de én majd imádlak és vitrinbe raklak, mert csak én tehetlek boldoggá". Egyenesen félelmetes. Remélem a hajszálaim nem gyűjtenéd.

Ezt már csak nyálas, pocsék helyesírású versekkel és sárga rózsával lehetne fokozni.

2019. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen hülye válaszokat akartam elkerülni. Valaki, normális vélemény? Nem azt mondtam hogy jöjjön valaki ismerkedni mert nem nagyon szoktam ilyet és nem is megy. Állítás volt, véleményt kértem, arról ami a lényeg, nem arról ami szinte ide sem tartozik.
2019. aug. 18. 15:11
 6/68 anonim ***** válasza:
91%

A lanyok nem latjak ilyennek ezeket a sracokat (most arrol a tipusrol beszelek aki egyszerre ket baratnot tart plusz mellette 10masikat fuz plusz 5ot kezelget)

ugyanis nem ilyennek mutatjak magukat, csak a sracoknak vagnak fel vele, h te figyu multheten ezek voltak meg... A csajok ezekrol nem tudnam mert ok csak a magabiztos flegma csavot latjak bennuk es azt hiszik h majd mellettuk maradnak.


Hozza teszem h nem sok ilyen srac van de nem is olyan keves mint egyesek hinnek.


Kerdezo neked csak annyit mondanek, hogy tenyleg nem erdemes tul gondolni ezt, most azt hiszed szeretned meg te lennel a legjobb a kivalasztottadnak de max 1 ev es mar azt kivanod h bar minnel kevesebbet talalkoznatok, lattam mar par ilyet is, szoval nem szabad tulmisztifikalni a noket.


A parkeresest foleg itt a gykn elegge tultoljak, akinek nincs noje az luzer akinek nincs pasija az biztos egy dagadt ocsmanysag, menj ki az utcara nezz korbe es lasd meg, h a vilag nem ilyen egyszeru nem ilyem fekete feher, ha talalkozol vkivel akivel ossze illetek akkor hajst ra es hidd el nem az fog szamitani mennyi penzed van meg hogy milyen jokepu vagy.

2019. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

Adom 6os.. Mellékesen, az életem értelme lenne egy lány, nem unnám meg, még én élvezném ha a nyakamon csüngne egész nap :D Hidd el, ismerem magam ennyire :)

Egyébként igen, a kamu megy nekik, de csak a szex a lényeg... Undorító

2019. aug. 18. 15:28
 8/68 anonim ***** válasza:
85%

Mi köze a külsőnek a belsőhöz? Lehet egy haspólós csaj is normális, max nem olyan szégyenlős. Emiatt nem hűséges?

Ha azt "mondom" hülye vagy, akkor megsértődsz? Többire nem is reagálok inkább.

2019. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem akinek annyira nincs esze hogy a fél testét kilógassa egy póló alól, az nem hűséges fajta. ha eleve bárki láthatja a fél testét nem csak én, akivel együtt van, szerintem annak nincs értelme. De ez csak az én véleményem, a lényeg nem ez volt. Gondoltam hogy a tipikus GYK ppl csak ilyen válaszokat fog adni, danke
2019. aug. 18. 15:34
 10/68 anonim ***** válasza:
16%
Valahol a kettő között van az ideális férfi. Te meg nagyon fiatal vagy, most a minél trogerebb gyerekek kellenek a lányoknak, később, 30 fölött pedig a minél papucssbb ember kell, aki tűrhetően keres és haza adja a fizetését. Mellette azért tartanak egy troger kant, aki le rendezi őket időnként. A troger kan meg az az ember, aki ha családot alapít is, mert nehéz egyedül anyagilag, a felesége mellett ugyanúgy megdug más nőket. Az asszony pedig jó takarítani, főzni. Ezek a mostani korodbeli menő srácok. Ez így működik kisfiam.
2019. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!