Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira vagytam volna egy...

Annyira vagytam volna egy fiatal ferfira meg mindenjora de a bal sors mindigis ellenem szovetkezett miert volt ez!?

Figyelt kérdés
hogy ilyen beteg-sertult/es genallomany hibas lettem.amugy meg 30/F.

2019. aug. 18. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát a helyzetedet nem segíted azzal, hogy itt a gyakorin írkálsz a pasikra és képet kérsz a péniszükről.

Ne is tagadd, emlékszem rád.

2019. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a képzeletbeli énekes sztár??
2019. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Thispain ***** válasza:
Mert a balsors ellenségét látta benned, akit inteligenciájának(iq), és érzelmi inteligenciájának(eq) alacsonysága, továbba tapasztalatlansága miatt kihasználhat, megalázhat azáltal, hogy vele próbál szövetkezni. Mi lenne, ha inkább ellene hívnád a Jobb sorsot? Lehet, hogy könnyebb lenne a balsorsot szövetségbe hívni/legyőzni.
2019. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15:34 jó ég ez a nő ennyire dilis? Én is leveleztem vele, van három fiókja is, de azt hittem, csak ártalmatlan agyi rokkant. De ez kajak rosszabb, mint az errefelé hírhedt üzenetben vadászó hímek. Aztap..csa..

Hallod kérdező, te tényleg menj el valami dilidokihoz, jót fog tenni! Nekünk is.

2019. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azóta már megtudtam, hogy az illető nem is nő. Isten irgalmazzon mindenkinek, akit betalál üzenetben!
2019. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó ez neked miert felfedezes?

Oda is irta hogy 30/f

2019. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért mert vak akartam lenni xD

Mármint tényleg nem tűnt fel, magamban néhány beszélgetés után elkönyveltem dilis nőnek, mert egy az egyben annak tűnt. Úgyhogy még nem dolgoztam fel, sorry!

Most kicsit hülyén érzem magam... ^^'

2019. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom szepen negativ kommentjeiket feltett kiirt kerdesemre viszlat mindenjot.
2019. aug. 25. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!