Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én unom halálra magam a...

Csak én unom halálra magam a 4 napos hétvége alatt?

Figyelt kérdés
22F

2019. aug. 18. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én szeretem az ünnepeket, és az összes szabadidőt.
2019. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Én egész nyáron halálrauntam magam.

Üdv 23/F, egyetemista.

2019. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül
2019. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Aki unatkozik es vevo, vmi kozos rekreacios tevekenyseghez pesten az irjon:) aztan elmegyunk iszogatni vagy hasonlo

21/F (nem vagyok meleg ha felreertene vki:D)

2019. aug. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát én kµrva jól elvagyok itthon,végre egy kis édes semmittevés,filmezés,pihenés,és még van két nap mielőtt megint menni kell dolgozni,de csak 2 napot péntekre kivettem egy szabit,megint hosszú hétvégét akarok.
2019. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2


Pacsi!

2019. aug. 18. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Most csinálhatom végre amit akarok. Nem vagyok unalmas, így hát nem unatkozom. Ha többévnyi szabadidőm lenne, akkor sem tudnék mindent megcsinálni, amit szeretnék. A te problémád tehát benned van, a gondolkodásod és a lustaságod.
2019. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon változó. Néha annyit ötletem van, hogy mit csináljak, hogy ki se látok belőle. Máskor meg semmihez nincs kedvem, és csak unatkozom. Mintha egy enyhe depresszió alakulna ki nálam ilyenkor. És sajnos ha nem csinálok semmit, akkor még rosszabbul érzem magam, még kevésbé van kedvem valamit elkezdeni, és egyre csak rosszabb lesz.


A megoldásom az, hogy ilyenkor könyveket olvasok. Nem valami magasröptűt, hanem olyat, ami gyorsan magával ragadja az embert. Ettől úgy érzem, hogy csináltam valamit, és utána már hasznosabbat is tudok :-)

2019. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én az egész életemet halálra unom
2019. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is unom magam. Néha rámjön, hogy mennék valahova de mikor meg oda kerül a sor,hogy menni kell akkor meg nincs kedvem.
2019. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!