Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért maradok egyedül a "bajban"?

Miért maradok egyedül a "bajban"?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom. Túl kevésnek érzi magát hozzám, pedig nagyon jó kapcsolatunk volt. A közös jövőt terveztük. Kölcsönösen nagyon szerettük egymást. Sajnos sok hülye gondolata volt neki velem kapcsolatban, amik sosem voltak igazak. Rajongtam érte, ki is mutattam másfél éven át minden nap.

Munkanélküli vagyok, küldözgethetem szét az önéletrajzaim, de legjobb esetben (1-2alkalom) is csak egy automata válasz jön.

Ilyenkor még valami plusz negatívum is ér. Mint most egy szivárgó cső.

Egyedül élek, nincsenek barátaim. Ha én nem keresek embereket, akkor engem senki sem keres.

Ha próbálkozok barátkozni, az is kudarcba fullad, vagy megakad egy "mi újság" szinten.


Hiába lenne szükségem valakire, soha senki nem áll mellém. Nem elérhető sem ilyenkor, sem semmikor.



Olyanok, akik ilyen helyzetben vannak/voltak milyen megoldást találtak?



2019. aug. 18. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Add el a házad/lakásod és vegyél egy nagyon olcsót egy biztonságos helyen.Keress bármilyen munkát,akár még a Mekinél is próbálkozhatsz.A munkahelyeden ismerkedj meg az emberekkel és barátkozz össze velük,a csajt meg,ha kedveled szedd fel.Ha nem sikerül,menj el egy társkeresőre és ismerkedj meg valakivel.A családoddal próbálj jó kapcsolatot ápolni.Találj valami vallást,mint,például:kereszténység. Szépen lassan felállsz,talpra állsz.


Üdvözlettel:valaki

2019. aug. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig egy valamire koncentrálok.

Jelen esetben munkakeresere.

Nem érdekelnek a barátok, a párom,aki nem a párom semmi.


Addig megyek amíg meg nem találom a megfelelő munkát.

Ha az megvan akkor van fizu, megyek bulizni sétálni,futni.


Próbálok ismerkedni de senkire sem akaszkodok rá.

Ezek, akiket leirtal nem barátok.

Kit érdekel ha eltűnnek az eletedbol?


Nyilván a volt barátod dumája csak kamu indok volt.. túl jó vagy hozzá, azt jelenti, hogy megunt, vagy van új csaja.

Szard le.


Mindezt úgy csinálom , hogy reggel délben este meditalok, kitalálom milyen melót szeretnék, keresem a lehetőségeket, beadóm az önéletrajzomat.


Este go futni.

2019. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nincs más, és azt is hogy nem unt meg.

Az ember nem tervez családot azzal, akit un.


"Addig megyek amíg meg nem találom a megfelelő munkát."

Én is ezt csinálom lassan 15 éve, csak majdhogy 0 eredménnyel.

Errefelé nagyon szar munkák vannak vagy alig bármi.

Legutóbb is ládát mostam, pedig diplomás ember vagyok. Csak mivel nő vagyok nem kellek a szakmámba(agrár).

Fizetés meg úgy működik, hogy felvételkor mondanak egy jó összeget, csak a szerződésben már kevesebb van. Neked meg kell a munka vagy sem ennyi a reakció.


Persze költöznék én, de miből, hová? És ki vigyáz a házra, ha én pár száz km-el arrébb dolgozok. Bejárósként fel sem vesznek. Albi meg 120-tól indul. Ha a fizud 150, akkor nincs értelme.


A "barátok"at már én sem keresem,erőltetem. Csak szar mikor ilyen helyzetben nincs senki melletted.

2019. aug. 18. 17:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Sőt, nőként azzal szembesülök az interjún (ha eljutok odáig), hogy biztos szülni akarok ezért nem szívesen vesznek fel.
2019. aug. 18. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, nem is először, de mellettem van egy barát, de én meg úgy érzem, hogy ráakaszkodom, mert nincs más. Az is pocsék érzés. Ezt csak nézőpont gyanánt írtam. Amikor az embernek pocsék kedve van, akkor hajlamos sok mindenre kivetíteni azt, és olyan dolgok miatt depizni, amik konkrétan nem is függenek össze a problémájával.


A megoldás lejjebb adni az igényeket, és elmenni rosszabb munkára. Szalagra, akármi, akár ideiglenesen. Valóban pocsék a fizetés, de a nullánál több, és tevékenység, amit végzel ahelyett, hogy otthon ülnél, és szomorkodnál.

2019. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A házad árából gondoltam,hogy fenntartod magadat egy ideig,meg a bútorokéból.Amíg nincsen házad eközben,elmész egy motelbe ahol élsz addig amíg találsz egy olcsó lakást.Tudom,nehéz döntés,de meg kell hozni,sajnos.:(


Bocs,hogy azt hittem fiú vagy!

2019. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nehogy eladó a házad és motelba menj.pár hónap és volt nincs pénz.nagyon hülye tanács volt.
2019. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nálad idősebb vagyok szerintem.


A baratodrol csak annyit, hogy hidd el, hogy ez mellé dumalas volt.

Ismerem már őket.

Az hogy te szépnek és jónak láttad a dolgot az még nem biztos hogy neki is az.

A pasiknak N ez kell.

Mindegy nem is lényeges.


Én sokkal nagyobb kakiban ülök mint te.

De felállok. Mindig.

Egyszerű a recept. Lásd a célodat.

Éld bele magad.

És meglesz.


Mindig sikerül. Viszont ha nyavajogsz,és sajnálod magad, rohadtul nem érdekel senkit.


Teljesen mindegy, hogy van e gyerek vagy család, szülőtől függsz esetleg, teljesen mindegy.

Ha neked rossz, akkor ezt adod ki.

Ezt kapod vissza.


Többi privibe..

2019. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

35 vagyok. Kétlem, hogy idősebb vagy.


A páromat ne firtassuk, tudom, hogy őszinte volt.

A férfiakat is ismerem amúgy, van rossz tapasztalatom velük.


Tudod, én is csak a negatívat kapom. Persze, hogy ezt adom vissza. Egész életemben ezt kaptam. Ha kedvesen közelítek, akkor is csak a szart kapom.


Hogy nyavajgok? Naná, ha jól mennek a dolgok én csendben vagyok minden téren. De a sz@rt nekem is ki kell adni.


Tudod hányszor álltam már fel? (költői kérdés)

Olyan, mint az idétlen időkig film. Egy ponton megáll a dolog és kezdhetem megint előlről. Jópárszor megtörtént már.

2019. aug. 19. 09:33
 10/11 anonim válasza:

ma 09:33


A nőket is ismerem amúgy, van rossz tapasztalatom velük.

2019. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!