Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek hol lehet találni...

Szerintetek hol lehet találni olyan lányt/nőt, akivel olykor lehet közös programokat szervezni, nyáron nyaralni menni? De ennyi. Amolyan lány barátot keresek. Lenne ilyen?

Figyelt kérdés
Nagy álmom pl Görögország és mindig keserűen nézem mások fotóit nyáron, én meg csak azért nem megyek el, mert senkim sincs,akivel elmehetnék. Pedig még az útját is kifizetném!
2019. aug. 19. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Lol, ha úgy se találsz, hogy fizetnéd az útját (gondolom szállást és kaját is), akkor vagy nagyon csóró vagy és nem akar májkrémen élni a nyaralás alatt, vagy valami nagyon nagy gebasz van veled.
2019. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Itt vagyok xd
2019. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pont most voltam nyáron, amúgy hány éves vagy?
2019. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sincs kivel, de azért fizetni nem fogom más útját. :D Vannak ilyen szervezett utak, próbáld meg azzal. Azért egy lány "barát" sokba kerülne ennyi időre.
2019. aug. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Romanaiba nem akar senki jonni? fizetek en is mindent.
2019. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A barátsághoz is kell szimpátia, ha az megvan, és jól kijövünk, el tudunk értelmesen beszélgetni komolyabb dolgokról is, akkor lehet közös programot szervezni.


De olyannal nem mennék el sehová, akit nem ismerek eléggé hozzá és nem hasonló a gondolkodásunk egy bizonyos mértékben.


21/L

2019. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pff, ja, aztán elveszi erőszakkal az árát. Kösz, nem.


Elárulom, te nem akarsz menni sehova. Mert akkor nő helyett férfi is jó lenne, és még egyedül is mennél. Szánalom fosni egyedül.

2019. aug. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irj rám én szívesen mennék.
2019. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is keresnék barátokat, akik eljönnének velem kirándulni, viszont nem fizetnék érte. :)
2021. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!