Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki 30 feletti,...

Van itt olyan aki 30 feletti, és még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Hogy viselitek ezt, nem vagytok magányosak? Miért nem volt még senkitek?

Köszönöm a válaszolat.


2019. aug. 20. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Igen, van.

Lehetett volna, ha feladom az elveimet, vagy összejövök olyannal, aki szexuálisan nem vonz, csak emberileg szeretem. De nem tettem, inkább útjukra engedtem őket és találtak is hozzájuk való párt, akik vonzónak is találták őket, s ennek én maximálisan örülök.

Hogy közben én egyedül maradtam, az meg az én egyéni szociális problémám, elvégre csak magamnak köszönhetem, nem?

Annyira mostanra már nem zavar. Ha látok boldog párokat, akkor se érzek semmit. Se jót, se rosszat. El vagyok a magam kis mindennapjaiban.

Egy igaz, őszinte barát sokkal jobban hiányzik, mint a testiség.

2019. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Én a jövőből jövök. Feltalálták az időutazást azóta. Pontosan 2035-ből. 34 éves vagyok,szűz és incel.
2019. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Van bőven. Nem is gondolnád milyen sokan.
2019. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Én 38 évesen nősültem és az volt az első (máig egyetlen) párkapcsolatom. Most 47 évesen boldog házasságban élek.


Az az igazság, hogy korábban elégé el voltam foglalva a tanulmányaimmal és a munkámmal (munka mellett is jártam egyetemre). Nem akartam egy párkapcsolattal tovább nehezíteni, bonyolítani az életemet. Akkor teher lett volna, ami ma boldogság. Nem voltam felkészülve rá, így nem találtam olyat aki kompatibilis lett volna velem. Az életmódom nem volt rá alkalmas korábban és így lelkileg sem voltam rá kész.

2019. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
18%

Én 38 évesen nősültem és az volt az első (máig egyetlen) párkapcsolatom. Most 47 évesen boldog házasságban élek.



Az az igazság, hogy korábban elégé el voltam foglalva a tanulmányaimmal és a munkámmal (munka mellett is jártam egyetemre). Nem akartam egy párkapcsolattal tovább nehezíteni, bonyolítani az életemet. Akkor teher lett volna, ami ma boldogság. Nem voltam felkészülve rá, így nem találtam olyat aki kompatibilis lett volna velem. Az életmódom nem volt rá alkalmas korábban és így lelkileg sem voltam rá kész.



azt tedd hozzá hogy vallásos vagy

2019. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Van. Kicsit nehezen. Időnként magányos vagyok. A társ utáni vágy megvan. Nem sokan érdeklődtek irántam (zárkózott vagyok), akik mégis, vagy nekem tetszettek, azokkal nem jött össze, a többségükkel nem illettünk volna össze. illetve volt egy nagy szerelmem, komoly lelki kapcsolattal, de neki csak barátként kellettem. Röviden ennyi. Még bízom benne, hogy lesz társam.
2019. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könyedén mert körülöttem csak rossz párkapcsolatok vanak és állandoan panaszkodnak milyen rossz nekik.Igazábol szerencsésnek érzem magam hogy, nekem nem volt ebben részem.Magányossnak lenni lehetetlen a mai világba munka miatt.Próbáltam is de mivel 7 milliárdan vagyunk.Ezért a kihaltabb környéken is bele futok egy emberbe.Max majd éjszaka de akkor is rengetegen sétáltattnak kutyát miért azt nem tudom valaki meg hajnali 4 kor is.
2019. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyetemi időszakom alatt volt több kapcsolatom, de nem érzem, hogy ezzel 30 évesen előrébb lennék azoknál, akiknek nem volt.


Egyrészt alapvetően elvagyok, másrészt néha elgondolkozom, hogy jó lenne valakivel összeköltözni, családot alapítani, meg miegymás.

2019. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy több ilyen ismerősöm is van.


Ha jellemeznem kellene őket:


Külsőre nem megnyerőek, átlagosak vagy átlag alattiak, elhízott, kopaszodó, 40-esnek kinéző vagy éppen túl vékony, összeesett, betegesek.


Belsőre a csendestől a folyton süketelőig vannak, de általában értelmetlen témákról beszélnek és kifejezetten unalmas, kellemetlen emberek. Egyszerűen olyanok, akiknél ha választanom kell, hogy velük vagyok vagy egyedül akkor az egyedüllétet választom.


Valamilyen szinten "megrekedtek" a fejlődésben. Egyik otthon él a másik szobát bérel, nem takarít, egész nap gép előtt döglik. Leginkább a "mama hotel" és a "kollégiumi fíling" jellemzi őket. Meg alapvetően nem látom azt, hogy tartana bárhova az életük, lenne bármi célja a létezésüknek, csak úgy vannak a mában. Sajnos magam is ilyen közegben vagyok, igaz anyagi kényszerből. Nyilván kollégium alatt más volt ismerkedni, mint most ahol 30 évesen nem kellemes azzal jönni, hogy amúgy van 1-2 lakótársam és egy félszobában "élek".


Igazából néha elgondolkozom, hogy ha nő lennék, akkor egy okot sem tudnék felhozni, hogy miért is akarnék velük lenni. Az a baj, hogy magam is pont ebbe a kategóriába tartozom.

2019. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!