Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki karrierrel...

Van itt olyan, aki karrierrel vagy munkával ellensúlyozta a magánügyi sikertelenségét?

Figyelt kérdés

Tudnál mesélni a te történetedrol? Megérte? Hány éves vagy? Lett azóta változás?


23F vagyok, és véleményem szerint minden adott lenne, hogy társat találjak (külső, belső, skillek stb), de nem tudok élni ezekkel, mert nincs lehetőségem 50 lánnyal "osszefutni", mire kölcsönös szimpátia alakul ki, így egyre inkább arra hajlok, hogy hagyom az egészet, és karriert építek, ezzel is ellensúlyozva a közel egy évtizede fennalló problémát, amit azóta sem tudok megoldani. A karrierhez, illetve ahoz, hogy ne kattogjon mégtovább a fejem, ahoz arra van szükségem, hogy megtobbet tanuljak, munkaidőn kívül is, és hogy heti 50-60 órákat dolgozzak, hogy semmi időm ne legyen ezeken agyalni. Megoldható-e így a dolog, ti mit javasoltok? Egészségügyileg bírható?


2019. aug. 21. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nálam ez nem volt jó megoldás. Én is tanulás, munka, tanulás, munka, de legbelül vágytam társasági életre, bulikra, iszogatásokra, stb. Amíg én csak halálra güriztem magam, addig mások vidáman mesélgették el a történeteiket. Rengeteg emlékkel lettek gazdagabbak, amíg én bár a legjobb voltam, valójában túlzottan nem számított semmit sem.

Aztán átestem a ló túloldalára. Párkapcsolat, bulik, szórakozás és a karrierem lineárisan ívelt lefele.

Szóval, amit én tudnék mondani, hogy: is-is. Azaz építsd a karriered, de ugyanakkor ne add fel és próbálj találni magadnak egy barátnőt. Mindkettő kell az ember életébe, mert ha csak az egyik van meg, akkor érzed belülről, hogy valami még hiányzik, nem vagy teljes.

Illetve heti 50-60 óra munka szerintem sok. Így nem is tudsz hatékonyan tanulni, mert a szervezetednek szüksége van ahhoz, hogy ”feltöltődjön” és jól tudj teljesíteni.

2019. aug. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Milyen az, amikor lineárisan ível valami?
2019. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Légy a barátom :D

Én még nem dolgozom, szóval a tanulásban élem ki magam, legalább addig se gondolkodom, a saját "nyomoromon".

Mit dolgozol? 50-60 óra baromi sok, hosszú távon nem fogod bírni.

Én is néha kidőlök a fáradaágtól, kb 2-3 havonta akkor pedig hajlamos vagyok 12+ órát is aludni.

2019. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!