Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is van aki magányosnak...

Más is van aki magányosnak érzi magát, és az unalmas hétköznapok elől inkább a fantázia világába menekül?

Figyelt kérdés

Elég eseménytelen az életem, mondhatni nem is élem igazán, ugyan van pár barátom, és családom, de mégis nagyon magányosnak érzem magam.


Alig történik velem valami, így inkább a filmek, könyvek és videojátékok világába menekülök.


Nem kell arra gondolni, hogy csak ezekkel töltöm a szabadidőmet, de ezek azok amik igazán boldoggá tesznek, és kiragadnak a szürkeségből.


Más is érez hasonlót?


2019. aug. 23. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2019. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, de már dolgozom azon, hogy változtassak a helyzetemen.
2019. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért érzed magányosnak magad?
2019. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy cipőben járunk, annyi különbséggel, hogy én amikor csak tehetem kirándulok. Én főként abban lelem örömöm. Amikor hazaértem, fáradtan, akkor jöhetnek a filmek, videójátékok, aztán lefekvés után az ágyban még egy kicsit olvasgatok aztán alvás. Másnap replay :)
2019. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ójaj, tudnék mesélni! Van már pár világ a fejemben. Ha nem lennék ilyen csúnyán demotivált, és legalább még az írás örömet tudna okozni, könyvem is lehetne már. De sose lesz. Amúgy se akarom megosztani a történeteim igazán.
2019. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nèha
2019. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Videojatek, konyvek, szerepjatek.

En mondjuk epphogy szeretek egyedul lenni, inkabb az elet egyeb hulyesegeinek ideiglenes feledtetesere hasznalom ezeket.

2019. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ugyanez van velem is. Néhány barát, de velük is egyre ritkábban találkozom ahogy "idősödöm", huszonévesen már nincs annyi idejük, ez természetes. Rengeteget gondolkodom csak úgy random, fantáziálok. Sokszor magamban beszélek hangosan, ha egyedül vagyok.
2019. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet, van pár haverom, de közelebbi barátból akikkel rendszeresen találkozok csak 2, na meg a család. De még így is gyakran érzem magam magányosnak, amikből a filmek és könyvek szoktak kirángatni, "feltörteni".:) (Régen írtam is, de már egy ideje nem találom a szavakat, viszont szeretném majd folytatni valamikor.)

Ha tehetem én is utazgatok, feszegetem a határaimat, neki akarok vágni más országoknak is egyedül hogy kilépjek a komfortzónámból, most arra gyűjtök.

Szívesen megismernélek, írj ha gondolod.:)

20/l

2019. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs másom csak ezek, az életem annyiból áll, hogy elmegyek dolgozni, hazajövök alszok és újrakezdem. Senkihez nem tudok szólni, mindenki elfelejtett szépen, nincs barátom, nincsenek barátok, a saját anyámnak a férje fontosabb engem le se szar, apám már rég nem érdeklődik felőlem. Minden nappal úgy vagyok, hogy eggyel közelebb a végéhez és nincs más, mint Bűbájos boszorkák, filmek, játékok, alvás. Aludni szeretek mert akkor nem érzem ezt a magányt és az értelmetlenséget.
2019. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!