Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » En mindig eselyt adtam. De...

En mindig eselyt adtam. De mas miert nem?

Figyelt kérdés
En minden novel szoba allok.Az se erdekelne ha o a vilag szerint a legrondabb no.Nem erdekel semmi mas csak kedves legyen,engem megse szeret senki.Segitek az embereknek,nem alkoholizalok es nem koltom a penzt hulyesegekre,normalis eletem van.Engem miert nem tud szeretni 1 no sem?

#csaj #csúnya #pastetom
2019. aug. 26. 07:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Az önsajnálat miatt.
2019. aug. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert mások nincsenek annyira kétségbe esve, hogy olyannak is esélyt adjanak, aki amúgy nem szimpatikus neki.


Mások rendesen ismerkednek, olyanokkal, akikkel közös az érdeklődésük, valahol megismerték és megkedvelték egymást, stb.


Nem várhatod el, hogy mások esélyt adjanak csak azért, mert te megteszed.


Az, hogy te szeretni tudnád édeskevés. Mert ezt olyan is megteszi, akivel jól érzi magát, akivel hasonló az érdeklődés, aki külsőleg is vonzza, aki megmosolyogtatja egy rossz napon, és még lehetne sorolni.


L

2019. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

# 2 velem miert nem erzi senki jol magat? Meg eselyt sem adnak,h bizonyitsak.

Hagyjuk mar,h a rondanak mar az atlagos pasi sem jo.

A masik meg mindig olyan utan futnak akik csunyan bannak veluk.

2019. aug. 26. 08:32
 4/20 anonim ***** válasza:
Tanulj a példájukból:D lehet, hogy nem kell csúnyán bánni a nōvel, de az szerintem hátrányos lehet, ha nyálasnak, túl kedveskedōnek, hízelgōnek tartanak. Lehet, hogy a nōk unják ezt a férfi típust, ezért mennek az olyanok után, akik kicsit pimaszabbak.
2019. aug. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp ez a baj. Próbálj alkoholizálni és hülyeségekre költeni a pénzt.
2019. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Rendben.Ezt megigerhetem,h igy lesz!
2019. aug. 26. 14:18
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Rossz korba születtél/születtünk. 50 évvel ezelőtt még ez is elég lett volna. Most viszont az értékrendek már teljesen átalakultak... Lehetsz te kedves, becsületes, tisztességes, hűséges stb., a csajok attól még szóba sem fognak állni veled. Itt már csak az számít, hogy mekkora, mekkorát tudsz villantani.
2019. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom.Eddig ugygondoltam,h lehet nekem is eselyem ha tisztesseges vagyok,de ez ugy latom nem eleg.
2019. aug. 27. 14:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert szar a világ, azzá teszik az emberek.
2019. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mert unalmas vagy. Nem éled, csak túléled az életedet. Tisztességes vagy? Kamaszkorban? Na ne röhögtess! KA kamaszkor arra való,, hogy megismerd a határaidat. Hogy feszegetve őket kilengjél. Hogy hülyeségeket csináljál és begyűjtsd az érte járó pofonokat. Így tudsz felkészülni a felnőtt létre. Tisztességes csak úgy tudsz lenni, ha ezeket mind kihagyod. Azaz nem élsz.

60F

2019. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!