Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha lusta és fizikailag gyenge...

Ha lusta és fizikailag gyenge vagyok illetve szorongok az emberek között, akkor mihez kezdjek az életben?

Figyelt kérdés
Már közeledem a 30-hoz, soha nem mertem munkahelyre jelentkezni, mert szorongok a céges/munkahelyi társaság között és elképesztően introvertált vagyok, de amúgy se vennének fel sehova. Emiatt az egyetemi tanulmányaimmal húzom az időt, de semmi eredménye nincs, mert baromi lusta/motiválatlan vagyok és lehet sose lesz diplomám. Arra is gondoltam, hogy elmegyek valahova fizikai melózni, de ahhoz meg túl gyenge vagyok fizikálisan. Az egész életem egy szorongás, céltalanság és reménytelenség. Már a középsulis éveimet is olyan szorongással húztam le, hogy az iskolában sose tudtam enni, amikor hazajöttem bezabáltam. Emberek között nyugtalan vagyok, nem tudok teljesíteni, itthon pedig állandóan fásult vagyok, fáj mindenem és legszívesebben egész nap csak feküdnék, de ahhoz meg nem lenne türelmem. Vegetálok a mindennapjaimon és el se tudom képzelni, hogy valaha hova fognak engem felvenni, hiszen nulla szakmai tudásom van. Az egyetemen csak azt tanultam meg, hogy kell átcsúszni a vizsgákon és nem látom valaha mikor lesz vége. Egyedül a jogosítvány maradt utolsó reménynek, ami még önbizalmat ad nekem.

2019. aug. 26. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Műttesd át magad.
2019. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Valami értelmesebb tanács...? Azt hittem ebben a kategóriában legalább nagyobb az empátia (azért is ide írtam ki), de tévedtem.
2019. aug. 26. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Hahahhhahha xD

Itt vannak a legnagyobb szemetek, mint pl én is.


Na de szerintem menj el valami mentálhigiénés orvoshoz/pszichológushoz, mert hogy ezzel a beteges gondolkodásmóddal semmit nem tudsz kezdeni az életben és a szüleid se fognak eltartani életed végéig, az is biztos. Azon csodálkozom, hogy nem ez volt az első gondolatod. Hogy ha te nem tudsz kijönni belőle, akkor valaki hozzáértő segítsen benne.

2019. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Miért a jogsi mire lesz jó? Ha lusta vagy, akkor lusta leszel arra is, hogy megtanuld a kreszt, eljár vezetni tanulni. 2 lehetőséged van

1. Abbahagyod a nyafogást, az önsajnálatot, és keresel munkát, dolgozol, szépen lassan kialakítod más emberekkel a normális kapcsolatot. Leszoksz a lustaságról.

2. Továbbra is lusta, semmirekelő maradsz, így telnek az éveid, és amikor eljön az a szomorú nap, hogy a szüleid meghalnak, nem lesz senki aki a szádba adja a kaját, aki fizeti helyetted a számlákat, lakhatást biztosít, akkor lustálkodhatsz az utcán a padokon ülve mint egy hajláktalan.


Az emberek zöme lusta, lámpalázas, nehezn illeszkedik be a társadalomba. De felállnak és élnek. Dolgoznak, igyekszenek emberi kapcsoaltot létesíteni. Jó magam is lusta vagyok, ha tehetném nem dolgoznék, de dolgozom. Nem nyafogok.

2019. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Folytasd tovább a semmittevést, zárkózz be és legyél depressziós. Nyugodj bele, hogy a te szenvedéseidnek soha sem lesz vége, csak, ha már nem leszel.
2019. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Halmai Annamária ***** válasza:
34%
Amíg nem győzöd le a lustaságod addig semmit nem fogsz kezdeni az életben. Ahhoz hogy legyőzd a lustaságot, tenni kéne. Azt viszont nem fogsz, mert lusta vagy. Ördögi kör. A lusták már csak így járnak. Esetleg meg lehetne próbálni nem lustának lenni, de az egy magadfajtának lehetetlen kihívás. Egyszóval ilyen maradsz.
2019. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
vegyél erőt magadon
2019. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Valahogy még húzz ki 10 évet, aztán úgyis megdöglünk mind.
2019. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudjuk hogy te vagy a legjobb.
2019. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha csaj lennel akkor segítenék.
2019. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!