Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak szerintem sz@r az élet? 😭

Csak szerintem sz@r az élet? 😭

Figyelt kérdés
Most elgondolkodtam. Szerintem az élet monoton mindig fel kelünk,eszünk, alszunk, az eszünk, alszunk közt csinálhatsz bármit akkor is monotonok a napok... A nyár nem volt olyan mint régebb. A nyaralás se... Vagy csak kezdek fel nöni? Ilyen érzés? Mert akkor nem akarok. Miközben ezt írom csepegnek a könnyeim. Régebb Depisz voltam nem akarok vissza esni légyszi segítsetek😭😭😭

2019. aug. 30. 02:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
+ Még amik régebb boldoggá tettek mára már unalmasnak tartom azt😭
2019. aug. 30. 02:10
 2/16 anonim ***** válasza:
Farburgered van :/
2019. aug. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az mi csoda?
2019. aug. 30. 02:59
 4/16 A kérdező kommentje:
Najo én ezt komolyan mondtam nem kell az ilyen válasz köszi puszi
2019. aug. 30. 03:15
 5/16 anonim ***** válasza:
20%
Majd ha napi 8-10 órákat dolgozol minimálbérért, akkor nem lesz időd ilyenen gondolkodni.
2019. aug. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Egy ilyen szar világban jó életet nemigen lehet élni...
2019. aug. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha unod amit regen csinaltal akkor miert nem probalsz ki valami ujat?:D monoton igen (foleg ha dolgozni is fogsz, vagy a suli miatt), de a szabad idodet lehet izgalmas dolgokkal tolteni.
2019. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Írj ha akarsz.. Amúgy szar az élet mindenhogy, nekem meg csak egy vágyam van hogy legyen mellettem egy lány aki szeret, de hát még ezt se kapom meg az élettől.. Nem jó ez, csak hátbaszúró szomorú emberek..

18f

2019. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

rajtad áll mit hozol ki az életedből, ha ennyire xar, akkor tegyél érte, hogy jobb legyen


nekem tök jó életem van, pedig régen elég xarul voltam én is

2019. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valami új dolgot kellene találnod, ami izgalmassá teszi a napjaidat. Ha az sem megy, akkor hozzáértő segítséget kellene kérned :/
2019. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!