Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt? Mitől lehet ez?

Miért érzem ezt? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor szoktam azt érezni, hogy magányos vagyok. Pedig normális családom van, lassan másfél éve együtt vagyunk a párommal, vannak barátaim (nem sok, de vannak), és mégis ezt érzem..

Nyáron ilyenek nem fordulnak meg a fejemben, de valahogy mindig akkor jön rám ez az érzés mikor iskola van..

Iszonyatosan félek a kiközösítéstől, bár mondjuk okom nem lenne rá, mivel 15 emberből csak 2 emberrel semleges a viszonyom, meg erre nem hiszem, hogy sor kerülne (most leszek végzős, és ha eddig nem volt ilyesmi baj akkor most sem lesz, legalább is szerintem).

Valaki tudna esetleg segíteni, hogy mitől érezhetem ezt?

Lehet hülyéül fogalmaztam, elnézést.

18/L



2019. szept. 1. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mar megint 18/l
2019. szept. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2019. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam még pszichológusnál.

De sajnos a környéken nincs.

2019. szept. 2. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem tudsz mélyen beszélgetni senkivel, még a pároddal sem, aztán ez hiányzik...?
2019. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Istenre van szükséged
2023. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!