Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül vagytok 30-40 év...

Akik egyedül vagytok 30-40 év között, miért alakult így?

Figyelt kérdés
Nem találtok vagy nem is kerestek párt? Szándékosan alakult így vagy véletlenül? Más korosztály is írjon, csak én ebbe esek bele. Azért kérdezem, mert egy ideje nincs senkim, és habár igényem lenne ra, valamiért mégse keresek. Nem tudom miért alakult így. 34 F.

2019. szept. 2. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Én már nem keresek. Több mint 200-an visszautasítottak. Prostikhoz járok. 39F
2019. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Még nem vagyok 30, de nemsokára. Akik voltak, azokra nagyon-nagyon sokat kellett várni, és ők is átvertek, megcsaltak, hazudtak, manipuláltak.

Azóta is keresem, de még kevésbé megy. Hiába az anyagi jólét, az "izgalmas" élet, csak elutasításokat kapok.

Mindegy, ez van. Kezdek berendezkedni az egyedüllétre, eddig pl. azért nem utaztam annyit, mert arra vártam, hogy legyen valaki. Már letettem erről.

Hiába, ha valaki nem néz ki jól, akkor alapból le van írva.

2019. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akikkel összehozott a szél, hasonló problémába ütköztem, mint Ti. De biztosan lehetne találni olyan lányt is, akivel hosszú távon lehetne tervezni. Magamban keresem a hibát, jelenleg viszont nem keresek senkit. Valahogy természetes lett a magány, ami számomra elég furcsa.
2019. szept. 2. 18:11
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kerestem párt,nem láttam értelmét az időmet pocsékolni.37 F
2019. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte a fene tudja, miért nem jött össze. Sok tényezős játék.

Mostanára meg egyszerűen megutáltam az embereket és nem is ismerkedem senkivel. Szándékosan semmiképp. Ha életkörülmény hoz egy szimpatikus emberrel egy fedél alá (pl munkahely), akkor hajlandó vagyok nyitni. Egy bizonyos mértékig. Párra nincs igényem. Egy jó barátra lenne inkább.

2019. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Túl sokat voltam a szex kategóriában, így minden pasiról azt hiszem, hogy 6 másik faszival akar megdugatni, fulladásig akar szopatni, vagy olyat csinál velem szex közben, amit nem akarok. Úgyhogy inkább egyedül maradok.

És nem kellenek a privát megkeresések, hogy vannak normális pasik, és lám, pont vele beszélgetek. Nincsenek. Szex mindenek felett. 🤮

2019. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Végre egy hölgy is. És milyen őszinte. 👍. Valószínűleg én nem a te okaid miatt vagyok egyedül, de tetszik a válaszod. Ez is egy érdekes szempont. Természetesen naná, hogy mi, férfiak, egy jelentős részünk szinte mindíg arra vágyik. De akik itt vannak, talán mást is kerestek, hogy végül így alakult. Szerintem az emberek nagyobbik része vágyik egy normális társra, ami nem merül ki a dugásban.
2019. szept. 2. 19:12
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem jovok be a csajoknak.Ennyi...El kell ezt fogadni.Plusz nem vagyok tarsasagi/bulizos ember. 30/f.
2019. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nem csak a csajoknak nem jövök be, hanem úgy alapvetően érdektelen vagyok az emberek számára. Van 1-2 haverom, barátom, de alapvetően őket is kerülöm. Azt vettem észre, hogy valami "freak" lehetek az emberek szemében, akik igyekeznek elkerülni és ezért kialakult bennem az, hogy jobb is, ha nem is keresem senki társaságát.
2019. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos mindig ugyanazt a férfitípust vonzottam be. Sosem a nagymenő/pénzes/mindennőálma srácok vonzottak, hanem azok, akikkel intellektuàlis partnerek lehettünk. Nem volt két ugyanolyan pátom, de valahogy sajnos előbb-utóbb mindig kibukott, hogy a személyiségük és az eszük, meg a jó lelkük ellenére nem tartanak sehová, csak sodródnak az életben, míg én mindig igyekeztem többet kihozni magamból, fejlődni a munkámban, menni valamilyen irányba. Ha próbáltam erről beszélni velük, kivétel nélkül mind a gyerekkorát és a szüleit hozta fel. Több srácnál a végén arra eszméltem, hogy ül otthon és én tartom el évek óta. Ráadásul amikor megharagudtam rájuk, rajtam is kijött anyam elnyomó stílusa, ez őket is még jobban visszavetette.

Szóval a legjobb egyedül, nem teszek tönkre lelkileg senkit, és nekem sem kell kerülhetnem valakit a lakásban aki csak kieszi a hűtőt és koszol. Amúgyis élvezem ha munka után már nem szól hozzám senki.


35n

2019. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!