Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok az introvertaltak,...

Azok az introvertaltak, akiket kedvelnek, hogy csinaljak?

Figyelt kérdés
Mit mondanak a masiknak, hogy kedveljek oket?
2019. szept. 4. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Semmit! Ez nem így működik?
2019. szept. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Engem általában kedvelnek az ismerőseim, kollégák stb. Kedves vagyok, sokat mosolygok, figyelek arra amit mondanak. Legtöbbször ehhez tudatos odafigyelés kell részemről, mert amúgy hajlamos vagyok túlzásba vinni a zárkózottságot. De nincs ilyen bevált formula, amit mondok és akkor hopp, szeretnek.
2019. szept. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

én lendületes pörgős vagyok, motiválok, lelkesítek másokat

akár a saját dolgaimról beszélek, akár másoknak magyarázom el hogyan látom az ő problémáikat, helyzetüket


a másik ami miatt sokan kedvelnek az amit csinálok, érdekel a pszichológia és a játékfejlesztés

a terveimről és szakmai dolgokról szoktam beszélni azoknak akiket érdekel a téma, vagy épp mutatok pár dolgot és sokszor ez is nagyon tetszik másoknak

2019. szept. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

„lendületes pörgős vagyok, motiválok, lelkesítek másokat”

Na ez mondjuk teljesen ellentmond az introvertáltságnak. Ez számomra, mint introvertált egy végtelenül kimerítő dolog, és kerülöm, és egyáltalán nem szeretném az olyan emberek társaságát, akiket csak ezzel lehet megnyerni, mert nekik mindig egy ilyen extrovertált ember fog kelleni, ami nem vagyok. Szóval ilyet inkább ne mondj egy introvertáltnak. Ha téged ez nem merít ki, akkor nem is vagy intro, hanem minimum ambivertált.


Kérdezőnek:

Vannak olyan intrók, akik jó hallgatóság tudnak lenni, illetve igényes megjelenésűek (belső kényszerre, tehát személyiségük ilyen), és ez sokakat bevonz. Tehát semmit nem csinálnak, egyszerűen csak önmagukat adják. És ez gyakran rossz nekik, mert rohadtul nem kívánják, hogy az emberek odamenjenek hozzájuk, ráadásul ők általában nagyon empatikusak, és alárendelik magukat a többieknek, így nem merik elküldeni őket a f_szba sem, nehogy megbántsák szegényt. Szóval több dologban előny, több dologban nem.


Én viszont olyan vagyok, akihez ritkán jönnek oda emberek, és őket is két mondat után elküldöm simán. Engem nem kell kedvelnie senkinek. Nincs rá szükségem.


Ha introvertált vagy, neked sincs szükséged arra, hogy kedveljenek. Kedveld magad, és minden problémád elvész... 🙂 Egy introvertáltnak nincs szüksége mennyiségi haverokra, kedvelésekre. Igaz, minőségi barátságokra viszont igen! Ők pedig azok közül kerülnek ki, akikkel önmagad lehetsz, és akik általad lehetnek szintén önmaguk melletted.

Szóval ilyen mentalitásban kéne gondolkodnod.


Nyilván semmi sem fehér és fekete, így neked sem csak introvertált részed van, de ha azt érzed-gondolod erősebbnek, akkor jól megleszel az ilyen álhaverkák nélkül is, és nyugodtan legyél csak boldog egyedül is magadban 🙂 ...és idővel majd összehoz a sors neked való társakkal. Siettetheted a dolgot azzal, hogy eljárkálsz olyan helyekre, ahol a hozzád hasonlók is megfordulhatnak (tanfolyam pl). Ennek van értelme.

2019. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki introvertalt, nem jelenti, hogy barátságtalan. Ahhoz, hogy legyenek barátaid, olyan barátokat kell találnod, akik elfogadjak, hogy te olyan vagy, amilyen.
2019. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőm erősen introvertált, csendes, visszahúzódó. Én valahol félúton vagyok a skálán, bár amikor tiniként megismeredtünk akkor még messze az extrovertált végén voltam, pörgős, nagyhangú, stb. Mára már ez rég lecsillapodott és kell is pár nap, mire kipihenek egy szocializálódós estét :) Mi egy osztályba jártunk gimiben, de tök véletlenül kezdtünk el egymással beszélgetni, aztán hamar kiderült, hogy ugyanazt a zenét szeretjük, ezzel kezdődött minden. Ő sosem volt társasági lény, jobban érzi magát, ha ketten vagy maximum hárman vagyunk, de egy végtelenül intelligens (a legintelligensebb, legokosabb ember akit ismerek), jó a humora - főleg amikor elengedi magát, őszinte, korrekt, jószívű lány, én ezért szerettem meg akkor és ezért is szeretem ugyanúgy 15 évvel később. Nem beszél sokal, de ha megszólal, az vagy nagyon okos, vagy zseniálisan vicces, kettesben pedig teljesen elengedi magát. Ízig-vérig fantasztikus ember, mindig lehet rá számítani, mindig a szemembe mondja kertelés nélkül, amit gondol, csendesen erős a személyisége, én többek közt ezért szeretem őt.
2019. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs erre meghatározott recept. Van, aki a műveltségével, van, aki a csendességével, van, aki a szépségével, stb.
2019. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!