Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha hiányzik ez...

Mit csináljak, ha hiányzik ez a férfi?

Figyelt kérdés

Jelenleg kapcsolatban vagyok, ezt szögezzük le.


A probléma: egyre többet gondolok arra a személyre, akit tavaly megismertem. A hiány pedig nem lelki, hanem fizikai inkább, bár nem szexeltünk. A mostani férfinál jobbat nem is kívánhatnék az életembe, ezért szeretném ezeket a gondolatokat elengedni.


Ötletek, tapasztalatok?



2019. szept. 5. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Te is hiányzol.
2019. szept. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írj privátot, bár minimális az esélye annak, hogy ő vagy.
2019. szept. 5. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ezért nem akarok párkapcsolatot. Kitenném a lelkemet a páromnak, ő is mondaná, hogy mennyire szeret, csak éppen másra gondol szex közben. Ez nem a te hibád Kedves Kérdező, ilyen az emberi természet.
2019. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, be ne dőlj már annak az #1-es számú szatírnak!
2019. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett szeretem a barátom.
2019. szept. 5. 09:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez a videó sokat segített. Nekem is hiányzott valaki. De megnéztem ezt a videót és jobban átgondoltam az egészet. Bár lehet neked nem fog segíteni de nekem sokat segített. Legalább rá világít dolgokra. Jobban átláttam az egészet és már nem ragaszkodom ahhoz hogy lássam vagy ilyesmi. Sőt könnyebb is volt elengedni.


[link]

2019. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%

A vágyak ilyenek. Ezért kell a szükségleteidre koncentrálnodinkább.


A vágyak kielégítése nem ad neked pozitív dolgot, nem tölt fel. Ilyen a bosszú is pl. A szükségletek kielégítése viszont igen. Ahhoz pedig a kapcsolatodat érdemes rendberakni inkább, hiszen ez biztos, szereted, nem egy lutri szar akivel lehet pár hónapnyi szex után vége mindennek.


Izgalomra és szexre van szükséged? Hát nyisd ki a pofádat és beszélj vele a párodnak! Franc az ilyen tehetetlen lusta emberekbe, ezért tartunk ott, ahol... 🤦 Nehéz lenne? Nem hinném...

2019. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Ezért nem bíznak a mai férfiak a nőkben.
2019. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"A vágyak kielégítése nem ad neked pozitív dolgot"


Már miért ne adna? Ad, csak rövidtávú boldogságot, örömöt.

Van a hosszútávú boldogság, ami nyugalmat ad, de az ember mindkettő után vágyódik.

2019. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Én készséggel elhiszem, kérdező, hogy szereted a párodat. De te is hidd el, hogy neked nem ő az igazi. Egyszer majd rád talál, és akkor borul a bili. Nem lenne jobb most lépni?
2019. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!