Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs csunya embereknek...

Nincs csunya embereknek valami facebookos csoport?

Figyelt kérdés
Biztos tobb pasi lenne mint no,de legalabb megbeszelnenk gondjainkat egymaskozt.Ha nincs,valaki csinalhatna :P

2019. szept. 6. 02:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Ismerek valakit akinek nincs meg a 8 általánosa sem és vannak barátai,barátnője. Mert jól néz ki. Ennyi a titka. Aki ronda az halálra van ítélve. Bárki bármit mondd.
2019. szept. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Én se vagyok egy matyóhimzés de erre fogni a sikertelenséget nagyon szánalmas és unalmas már...persze! Hiába tennétek bármit, úgyis csúnyák vagytok, azért nem sikerül. Itt más a probléma..az utcán csomo csunyácska ember járkál kézen fogva..érdekes ők találtak valakit. Talán nem bombanőkre kéne hajtani.

Amugy ahogy ezen az oldalon is, fscebookon is csak a saját hülyeségeteket igazoltatnátok hasonlóan elcseszett gondolkodásu szaréletüekkel.jöhet a piros ez van. Ne kifogásokat keressetek

2019. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Most, ha együty irigykedtek a szebb emberekre, akkor jobb? Talán inkább el kéne kezdeni rendbeszedni magatokat. Igényes, ápolt megjelenés, egészség, már fél siker, aztán belső értékek, jó humor intelligencia is szükséges.

Ha szándékosan a posványban tartjátok magatokat, akkor sose figyel fel rátok senki. Nézzétek a Zámbó Jimmyt, szegény rusnya volt, de jó hangja volt, meg szép mondandandója a világnak.

2019. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 4 Jo kis esti mese...folytasd meg.Bar ilyen egyszeru lenne,h jo megjelenes meg bla,bla,bla.

Nekem azon kivul,h csunya vagyok visszahuzodo es kover is vagyok.Genetikailag vagyok kover...problatam mar mindent,h fogyjak.

2019. szept. 6. 14:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Itt van ez az oldal ! Ide csak magányos és csúnya emberek járkálnak . Csak majd következőre tedd hozzá hogy : 20/L

Mert akkor több ember fog jönni :D

2019. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem barátnőre van szükségem hanem egy igazi barátra. Nem a külső számít? Áltassátok magatokat ezzel. De az igazság az igazság. Pár választásnál az ember a külsőt nézi hiszen az vonz. Tehát lényegében a külső a lényeg. Ne jöjjön senki nekem azzal hogy csúnyácska jár nőkkel. Én csak helyes pasikat látok nőkkel. Na ilyenkor mivan? Egy ronda férfit se láttam már nővel sétálni az utcán.
2019. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A kevesebb evést és több mozgást próbáltad vagy csak a hisztit ha nem fogytál valami fogyibogyóval elfogyasztott véreshurkától 1 hét alatt 20 kg-t. Genetikailag kövér..:D ha nem eszel nem hizol, legalább a pajzsmirigyedre fogd ne genetikára
2019. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Látod? Most mondják hogy változtass mert külsőre senki se fog összejönni egy kövérrel. Inkább fogyj le. Hogy jobban nézzél ki külsőleg. És még azt mondják hogy nem a külső számít.
2019. szept. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Úgy csinálnak mintha ők különbek lennének. "Nem a külső számít." "A testmozgást próbáltad már? Legyél ápolt külsőleg,öltözz igényesebben." Nem ellentmondás ez egy kicsit? Jaaaa. Mert ha valaki kövér és így érzi jól magát akkor már nem érdemel meg kapcsolatot. Hát hazudtok saját magatoknak.
2019. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Igénytelen lusta dagadék és topmodell között van ám más is...nem csak a külső számít de az is. És aki nem hajlandó adni magára az ne várjon semmit. Ráadásul akik itt panaszkodnak kivétel nélkül tipikus vesztesek, szóval csórók is, így a pénzükkel se tudnak jó nőt fogni. A saját súlycsoportjuk meg nem elég jó nekik. Várom a további kifogásokat meg a lepontozást, úgyse húzza le a 72,%ot jobban és legalább jót röhögök hogy csak ennyire vagytok képesek
2019. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!