Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Nagyon rosszul érzem magam, beteges, hogy félek szétválni a családomtól?

Az egyetlen testvérem egyetemre megy, én pedig külföldre. Anyukám egyedülálló anyaként nevelt fel minket. A tesóm kb 2-3 hetente egy hétvégére megy majd haza én meg kb 3 havonta egy hosszú hétvégére.

Tudom, hogy ez az élet rendje, a gyerekek kirepülnek, saját életet kezdenek stb. De nekem sosem voltak barátaim, mindig csak a kicsi családom volt. Úgy érzem, az egyetlen biztos pont az életemben szétesik.

Akiknek szintén fájó volt az elválás, mit csináltak? Mit kéne tennem?

szept. 6. 19:47  Privát üzenet  

A válasz
nemaRendőrség nevű felhasználó válasza:

>Egyedülálló anya nevelt fel

>soha nem voltak barátaim

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 6. 21:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak? Egyszerűen kikészülök a családomtól!
Úgy érzem eltávolodom a családomtól, barátaimtól. És ezért egyedül érzem magam. Mit tegyek, hogy ne így legyen? Ez normális dolog?
14 évesen leléptem itthonról de bűntudatom volt és hazajöttem. De utálok itthon lenni, kivülállónak érzem magam a családomtól (nem véletlen) és úgy érzem nem lesz itt jó soha,...
Szerintetek a családomtól lehetek depressziós?
Szerintetek hogyan tudnék saját lábra állni, hogy ne függjek a családomtól?
Ha külön költözök a családomtól, édesapámtól és az öcsémtől, akkor szükség lesz arra, hogy uj hivatalos iratokat csináltassak magamnak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!