Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg fogok bolondulni?

Meg fogok bolondulni?

Figyelt kérdés
Még nem kezdődött el az egyetem, semmit nem csináltam a héten, a szüleimmel nem beszélek, barátaim nincsenek. Bent vagyok egész nap, már csak kajáért járok ki a városba, egyszerűen azt érzem, kezdek bekattani, semmiről nem szólnak a napjaim, nem tudok több sorozatot nézni, nem tudok bent ülni, sétálni pedig elég depresszív, mert arra emlékeztet milyen egy nyomorék vagyok, hogy egyedül sétálgatok 21 évesen. Mit tudnék csinálni? Fizikailag vagyok már rosszul, sokat alszok és eszek.
2019. szept. 7. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben örülj neki, hogy volt annyi eszed és kitartásod, hogy egyetemre bekerülj.


más a két kezét összetenné, ha folytathatná a tanulmányait.

Szóval ne bolondulj meg, szívj egy kis levegőt és keress valamit ami leköt, nem igaz hogy nincs semmi hobbid.


Jó sulikezdést kívánok!

2019. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lehet egész nap olvasni
2019. szept. 7. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy csak olvass?


Menj le kondiba, vagy nyomass pár fekvőt, guggolást a szobádban akkor.

Vagy hallgass zenét, keress új együtteseket, szörfölj youtube-on, nem csak sorozatokat lehet nézni.


Unalommal kapcsolatban találsz nagyon sok kérdést az oldalon.

2019. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De már motivációm sincs
2019. szept. 7. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az egyetemen lesznek majd hozzád hasonló érdeklődési körű emberek, csak ne zárkózz el, ha valaki közeledni próbál feléd. Egyébként az utóbbi időben én is úgy érzem, hogy bele lehet őrülni a magányba, mióta elkezdődött a suli meg még rosszabbul vagyok. Állandóan görcsben a gyomrom, szerintem ez a szűnni nem akaró köhögés is már idegi alapon jön nálam. Ha nem sikerül a kapcsolat kialakítás, akkor csak a tanulmányaidra koncentrálj és a jövőd lebegjen a szemed előtt. 18/L
2019. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szociális vagyok, a többiek zárkózottak, nyomkodják a telefont, ilyenek. Remélem változik
2019. szept. 7. 17:24
 7/10 anonim ***** válasza:

Majd a könyvtárban fogsz tudni barátkozni. Oda nem azok járnak akik telót nyomognak.


Először a közös érdeklődési kör már adott lesz (suli, tanulnivaló), utána már lecke után akár rendes programot is szervezhettek.


Képernyőnyomó zombik elkerülve.

2019. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ha senki nem akar szervezni semmit?
2019. szept. 7. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Ha van kedved, beszélgessünk. :)

25/n

2019. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Caak 21 vagy. En 32 eves es gyerekkoromtol igy erzek
2019. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!