Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek van olyan, hogy néha...

Nektek van olyan, hogy néha olyan rossz a kedvetek a magánytól hogy még a társasághoz sincs kedvetek amitől elmúlna a magány?

Figyelt kérdés

Alapból egyedül élek, hétköznap dolgozom és a munkatársaimmal jóban vagyok szóval akkor nincs ilyen gond, de mikor véletlen úgy alakul, hogy egész hétvégén nincs dolgom akkor nagyon be tudok zuhanni, egész nap egy lélek nem keres, max 1-2 ember küld valami vicces posztot, annyira rossz a kedvem annyira magányosnak érzem magam hogy egyszerűen ahhoz nincs kedvem hogy ráírjak emberekre vagy felhívjak közeli ismerősöket, hogy kicsit legalább szocializálódjak.


És még az is rohadt fura hogy tökre szeretnék kapcsolatot, mert már az 1-2 éjszakás kapcsolatokban is tök boldog voltam hogy valakit ölelhetek, mégis akármikor komolyra akarna fordulni a helyzet mindig vészfékezve kihátráltam a dologból. (Mondjuk ez lehet arra vezethető vissza hogy még mindig van egy nő akivel sose lett lezárva a dolog)



2019. szept. 8. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ördögi kör
2019. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barackoshányás ***** válasza:

Igen

Ha esetleg jobb napokon szerveznél programokat, amiket nem tudsz lemondani, az nem segítene?

2019. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem alapból a program hétvégére egy kiadós berúgás, de mostanság annyira nem érnek rá az ismerősök.
2019. szept. 8. 12:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját magad tudod a megoldást, gratulálok hogy erre rájöttél,ha egy komoly kapcsolatot szeretnél akkor le kell zárni azt a bizonyos régi kapcsolatot,menj el ahoz a bizonyos nőhöz és csak mond el neki amit gondolsz,remélem ez segít, ha megtetted akkor engedd el és végre zárd le mind örökké ezt a kapcsolatot,szerintem ez a legjobb megoldás, bátorság.
2019. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!