Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehetek én is...

Miért nem lehetek én is valaki mindene?

Figyelt kérdés

Vasárnapi ágyban pihenés van, nemsokára vacsi. Tévézés közben belegondoltam milyen jó lenne ha valakihez tartoznék. Nem sajnáltatom magam, nincs szükségem lelki fröccsre, de már nagyon rossz így, egyedül unatkozni.... Váci Mihály szerint is nem elég a jóra vágyni, akarni kell.


Akarom én, csak nem történik semmi. Mondjuk a munkám nem is engedi a csajozást + semmi szabadidőm, na de hát jó lenne már változtatni. :)


Egyébként milyen érzés szeretve lenni 2019-ben? Már nem is tudom mikor éreztem ezt utoljára.


2019. szept. 8. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Váci Mihály azt is mondta, hogy "Nem elég akarni, de tenni, tenni kell!"
2019. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kiegészítést!😉
2019. szept. 8. 18:44
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Biztosan leszel majd, csak meg kell találni. Egyébként örülj, hogy van munkád, ami köt valahová. Engem senki, semmi nem köt sehová és borzasztó érzés csak úgy a levegőben lógni és nem tartozni sehová. Mint a falevél, ami mindjárt lehullik.
2019. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A munkám úgy köt le hogy mellette nem tudok mást csinálni, ennek azért nem annyira örülök.
2019. szept. 9. 07:34
 5/17 anonim ***** válasza:
Menj fel tinderre. Igaz,hogy kb a harmincadik randi jott be,de megjott az igazi :) Sose add fel.
2019. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem tinderezek meg más társkeresőt se használok. Inkább a face to face ismerkedés híve vagyok.
2019. szept. 10. 19:26
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd el az orszagot nekem bevallt
2019. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenkinek lesz valakije
2019. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8, nem vagyok bizakodó ez ügyben.
2019. okt. 20. 07:22
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem is kell, hogy bizakodó legyél. Nem kell rafeszulni aki hozzad rendeltetett az ugy is bekopog majd
2019. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!