Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet azt elviselni hogy...

Hogy lehet azt elviselni hogy senki nem támogat a terveimben? Senki meg se kérdezi hogy mennek a dolgaim

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy mennek a dolgaid ?
2019. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom de ez igy nem az igazi...senki sem szeret engem igazan
2019. szept. 9. 19:59
 3/10 anonim ***** válasza:
# 2 Hany eves vagy? fiu,lany? Te mit gondolsz miert nem szeretnek teged?
2019. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pedig én tényleg azért írtam privátot, mert meghallgatnálak. De ha a többi embernek sem válaszolsz akik körülötted élnek, nem csoda, ha egy idő után nem érdeklődnek.
2019. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vannak barataim..vagy legalabbis azt hittem..de igazan senki nem erdeklodik...ma voltam eloszor egy szamomra fontos esemenyen es senki meg se kerdezte mi volt..senki
2019. szept. 9. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Na jó mindegy, nem zavarlak tovább. Ha nem írsz hát nem írsz, nekem így is jó.
2019. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen. Nincs szükségem mások támogatására. Megtanultam magamat támogatni, magamat motiválni, és ez épp elég, hogy megtudjam valósítani a terveimet.
2019. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondanom hogy üdv a való világban.

Számos helyen voltam úgy mond például kirándulni,aki tudja hogy el mentem abból nem sokan kérdezik meg mi is volt?

Aki meg kérdezi el kezdem neki mondani hogy röviden vagy hosszabban érdekli?

Na szerinted mit mondanak?

Röviden.

Jó volt,mondanám tovább jön a kérdés hol voltál? El kezdem mondani aha,aha,aha,aha,aha,aha,aha szóval csak aha,aha,aha le sem szarnak.

Eggyik hosszan, el kezdem mesélni aztán már is rá tér az ő dolgaira.

Ilyen ez a világ sajnos, remélem majd csak találkozom olyan emberrel aki nem ilyen.

2019. szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Társaságban mindig az érzi legjobban magát, aki legtöbbet beszél. Miért érdekelne bárkit is, főleg hosszan, részletesen, hogy mi van veled? Amíg válaszolsz, te beszélsz, és nem ő. Ami a terveidet illeti, miért hallgatná meg bárki? Akkor is te beszélsz, nem ő.

És ez csak rosszabb lesz, erre halad a világ.

2019. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rmokus86 válasza:

A felnott leckek egyik legnehezebbje volt megerteni hogy mindenki csak sajat magaval torodik, ha erdeke fuzodik hozza.


Jo esetben ez kolcsonos.


Amint ezt megerted sokkal tisztabb kesz minden es el kezdheted megtanulni magadat ertekelni es masoktol fuggetlenul elni.

2019. szept. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!