Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem nincs párom, lelki...

Csak nekem nincs párom, lelki társam?

Figyelt kérdés
A környezetben lévők meg akiket ismerek, szinte mind megtalálták már a boldogságot valaki mellett vagy legalábbis volt már párkapcsolatuk, megtapasztalhatták milyen érzés tartozni valakihez és szeretve lenni. Még a 3 évvel fiatalabb (én 18 vagyok) húgomnak is van barátja 2 éve, és látszólag imádják egymást, kívülről tökéletesnek tűnik a kapcsolatuk, még akkor is, ha néha akadnak kisebb nézeteltérések. Én igazából egy legjobb barátnak is nagyon örültem volna egész életemben, nem feltétlenül csak párkapcsolatnak, de valamiért egyik sem jön össze. Igaz, hogy nem vagyok társasági ember és nem éppen címlapra való vagyok, valamint rengeteg negatív tulajdonsággal rendelkezem, de mégsem gondolom annyira szörnyűnek magam, hogy mindenki levegőnek nézzen...

2019. szept. 9. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Szia

Én is kicsit hasonloan érzem magam.

Ha van kedved, írj

2019. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Igen, csak neked.
2019. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igeen... de mit tettél eddig, hogy megtaláld a hozzádillő lelkitársat?

És mi az, amit tehetnél még?


(Nyilván egy szintén intró személyiség lehetne ez, szóval nem a bulis csacsogós társaságban kell keresned, ennyit elárulok 🙂 )


Én pedig saját magam lelkitársa vagyok elsősorban, és nekem ennyi elég a boldogsághoz, így érzem magam függetlennek és egésznek. Aztán persze a páromat is lelkitársamnak tartom, jó vele, csak annyit mondok, hogy nem zuhanok magamba, ha egyedül kell lennem. Ezt próbáld meg elérni, ehhez kutasd a saját utadat szerintem! 😊

2019. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem találom a párom, szerintem nem létezik. Én sem vagyok annyira rossz és kibírhatatlan, többek között az ismerkedésben sem volt sosem szerencsém, nem tudok ismerkedni, ezért vagyok egyedül. Kívülről nézve mások olyan könnyen lépnek kapcsolatba, pasiznak ás csajoznak, én meg teljesen kívülállóként személem az egészet.
2019. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel még vannak így egy páran,velem is ez van sajnos, de majd lesz jobb is,ki kell menni nyitott szemmel kell járni,sportolj valami olyat ami tetszik neked és közösségben tudsz lenni majd csak alakul :-)

Szerintem a lényeg az hogy mosolyogj, érezd jól magad egyedül is, akin.lássák hogy boldog ahoz előbb utóbb oda fognak menni az emberek.

Például ki hez mennél oda legszívesebben kérdezni valamit?

Ahoz aki szomorú vagy ahoz aki mosolyog?

2019. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs párom, se lelkitársam.
2019. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, és átérzem hogy nehéz, én azt hittem, hogy megtaláltam, aztán kiderült, hogy nagyon nem így van. Kellett jó 5 év mire teljesen el tudtam felejteni, de már túl rég óta vagyok egyedül.


31/F

2019. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!