Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs kivel kimozdulnom...

Nincs kivel kimozdulnom teljesen magamra maradtam?

Figyelt kérdés
Régebben több barátom volt tini koromban, aztán most hogy 22 évesen nem igen maradt senkim, falusi, vidéki srác vagyok, tini koromban sok barátaom itt lakott, aztán végül úgy alakult hogy költöztek stb külföld, nem igen maradt senkim, nincs kivel mennem sehova, fogalmam sincs hol szerezzek új barátokat, itt már elég régi baratsagokrol volt. Tanácstalan vagyok.
2019. szept. 10. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

és mégis mit csináltál 22 égig? Most mit csinálsz? Gondolom nem otthon üldögélsz naphosszat. Iskola, munkahely, szomszédok?? Jársz esetleg könyvtárba, focizni, sportolni valahova? Mert csak úgy tudsz barátkozni, ha kimozdulsz és emberek között vagy. Tudod mi a baja a mai huszonéveseknek? Az a rohadt telefon meg számítógép. Azt nyomkodjátok éjjel-nappal, közben az évek elszállnak felettetek és azt veszed észre, hogy 30 évesen anyáddal laksz és nincs semmid, sem életed, sem társad, semmid. Mikor fog már végre egy olyan jó kampány indulni, mint annak idején a cigivel is, hogy ciki a telefont nyomkodni? Ciki a gép előtt ülni?

Ma már szerencsére sok fiatalnak eszébe sem jut dohányozni, mert tudja, hogy drága, megbetegít, büdösít, sárgítja a fogakat és ráncosítja a bőrt. De sok évbe telt, mire a sok reklám, a kampányok rádöbbentették a fiatalokat, hogy bizony ciki a dohányzás. Ezt kéne a számítógépekkel is csinálni, mert miattuk van ennyi magányos, kocka ember.

2019. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dolgozok gyári munka,ott normális ember nem igen van Max egy kettővel akivel lehet beszélni azt ennyi.
2019. szept. 10. 11:36
 3/12 anonim ***** válasza:
de csak van ott a falutokban valami beülős hely, ahova a fiatalok járnak, csak van egy uszoda, strand, tópart, csak van valami sportolási lehetőség, vagy akár egy nyelviskola, aminek értelme is lenne. Csakis rajtad múlik, hogy egy kicsit széjjelebb nézzél a környezetedben és hidd el, hogy van ezer lehetőség haverkodni.
2019. szept. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy kihalt minden,nem igen van élet, korosztalyom beli szinte alig van. Szórakozás csak kocsma van amúgy is aztán ennyi.
2019. szept. 10. 11:46
 5/12 anonim ***** válasza:
csak te vagy fiatal a faludba?:D
2019. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
14 16 évesek vannak,
2019. szept. 10. 12:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Senki nem tud megoldást erre..
2019. szept. 10. 22:10
 8/12 A kérdező kommentje:
Valaki aki hasonló helyzetben van?
2019. szept. 11. 13:53
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a költözést láttam. Én úgy jártam hasonló cipőben, hogy senkivel nem volt mélyebb barátságom aztán érettségi után szétszéledtünk. Aztán munkahelyen jön az magától, ha normálisabb helyre kerülsz és mondod is, hogy más városból/faluból jöttél el hivnak közös programokra stb., ott lehet ismerkedni.
2019. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na igen ha normális munkahelyen vagy.
2019. szept. 11. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!