Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Majd 30 éves létemre elég...

Majd 30 éves létemre elég infantilis vagyok, mégis kikkel próbáljak barátkozni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Jó pár éve elzárkoztam az akkori barátaimtól-ismerőseimtől, abból kiindulva, hogy nem tudtam elfogadni magam több szempontból. ..azóta pedig ezáltal, és a nagyrészt magány által még trébb lettem.

Most még enyhén megvan bennem, hogy a rombolásom helyett építsem magam, de fogalmam sincs,h minimális társasági élet nélkül hogyan maradjon bennem a lélek, hogy megtegyem az erőfeszítést igénylő feladatokat is.


Viszont most már kicsit se tudom megjátszani magam, nem is akarom, és nem tudom hogy kezdeményezhetnék bármit, ha egy normális ember szemszögéből elég korlátozott vagyok.

Bírjam ki valahogy, míg valamilyen terápia által oldottabban tudok viselkedni?

Vagy kutassak hasonló emberek után, a kölcsönös megértés általi oldott légkörért, ami csak a szerencsén múlik,h működőképes-e?


2019. szept. 11. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
PASI vagy?
2019. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem
2019. szept. 11. 20:46
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akik elfogadnak olyannak, amilyen vagy, hiszen te a saját torzult szemüvegeden keresztül látod magad elfogadhatatlannak, míg mások, lehet, hogy nem ugyanazt látják. Próbálkozni kell és akkor mások visszajelzése alapján te magad is másképp fogod látni önmagad, valamint változni is fogsz.
2019. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz infantilis viselkedés alatt?
2019. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Leginkább egy tini szintjén nyílvánulok meg általában, vagy még alatta.
2019. szept. 12. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pszichológusnál elvégeztem egy kb 500 kérdéses tesztet, abból az derült ki, hogy a személyiségfejlődésem 15 éves korom körül megrekedt. Nem meghatározott személyiségzavar diagnózist kaptam.
2019. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként 38 F vagyok.
2019. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóra tippelek, bár voltam már pszichológusnál, aki szimplán hisztinek nyilvánította az indoklásaimat, h miért nem merek/tudok érvényesülni, mint felnőtt. Persze a Rorschach tesztemet is elkeverte valahova...Megyek másik terapeutához, csak míg ilyen állapotba vagyok, már unalmas egyedül.
2019. szept. 12. 13:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Állítólag Tündérhegyen ezt jól tudják kezelni. Én jártam is ott, de 6 nap után elküldtek, mert offolták az altatómat, és elvonásom volt.
2019. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mintha rólam írtál volna lol. Én 28 vagyok, nem pasi, szintén megragadtam érzelmileg valahol tizenéves szintén, szociális élet nem tudom mit jelent, és én is ellöktem magam mellől mindenkit önutálat miatt és most kurv.ra magányos vagyok. Ha van kedved együtt debilnek lenni írj nyugodtan.
2019. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!