Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Ha megégetném az arcomat az segítene?

Egyre jobban szenvedek a magány miatt. Úgy érzem, hogy sosem lesz barátnőm, hiába próbálkozom folyamatosan. És beletörődni sem tudok. Valamiért mindig van egy kis remény bennem, amivel nem tudok mit kezdeni. Ezért arra gondoltam, hogy lehet, hogy bele tudnék törődni ha (az amúgy sem valami vonzó) arcomat elrontanám valamivel, mondjuk megégetném.

21F

szept. 11. 20:52  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Hát ha hülye vagy, csak hajrá!

Amúgy nem kizárólag a külsőn múlik. Sőt.

Inkább fejleszd az önismereted, az sokkal jobban hasznodra válik, mint egy ocsmány heg, amit később meg is bánhatsz.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont szept. 11. 20:55 Privát üzenet
Ember! Ne csinálj ilyen hülyeséget! Olyan fiatal v még, nem maradtal le semmirol. Ha tudnad en hany eves vok es mégis reménykedek.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont szept. 11. 20:57 Privát üzenet

Sok hülye van az oldalon, de te toronymagasan nyertél.

Most jó esélyed van rá, hogy lesz barátnőd. Ha megégeted az arcod, akkor tuti, hogy a büdös életben nem találsz senkit.

De jobbat mondok! Gyere el, én szétverem a képed szívesen és ingyen. Aztán próbálkozhatsz a csajozással, törött orral. De az legalább nyom nélkül elmúlik, az égés meg nem.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont szept. 11. 21:04 Privát üzenet

Szerinted a nőket csak egy arc érdekli?

Miért nem gyúród ki magad?

Miért nem próbálsz férfiasabban kinézni?

Ezek segítenének.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont szept. 11. 21:06 Privát üzenet

Helló!

Ha gondolod, és érdekel, akkor leírom a tapasztalatomat, mert én is hasonlóképpen éreztem magam nem is olyan régen. Ha nem muszáj nem írok regényt ide, szóval ha érdekel írj privátban! :)

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont szept. 11. 21:12 Privát üzenet
Hogy lehet valaki 21 évesen ennyire hülye? És ezek még szavazhatnak is?

A válasz 62%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont szept. 11. 21:21 Privát üzenet

Nem így működik, csak épp bedőltél egy ilyen hülye gondolatnak. Ha bele tudsz törődni, anélkül is bele tudsz.

Egyébként meg, ismerd meg magad, nem a tedd jobbá magad maszlaggal akarok jönni. Egyszerűen csak találd meg azokat a dolgokat amik neked örömet okoznak és ezekért élj, ha így teszel kiegyensúlyozott leszel lelkileg, ha pedig az leszel, az látszani fog és jönni fog az érett társ is. Akiknek most nem tetszel, azoknak soha nem fogsz, ők a külsőségek rabjai, viszont van egy másik réteg, akiknek épp te kellesz, de ehhez előbb önmagaddá kell válnod, most biztosan nem az vagy, különben nem írtál volna ki ide ekkora butaságot.

Ne légy barom!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont szept. 11. 22:38 Privát üzenet
Ha ronda az arcod akkor esélyed sincs. Most is csak a külsőt mondják. Gyúrd ki magadat,öltözz igényesebben. Én már leszarom a nőket. Az összes egy felszínes idióta. Lehetsz te kedves vagy bunkó amikor csak az számít. Volt egy jóképű haverom ő bunkó volt a nőkkel. Mindd tapadt rá. Ennyit erről. Aztán sírnak hogy nem találnak normálisat. Tiszta idióta mindd.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont szept. 12. 05:13 Privát üzenet
Ennek mi értelme van te kretén?-,- Mit érsz el vele???

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont szept. 12. 12:50 Privát üzenet

# 8 Már bocs, de a pasik sem különbek, ők is a szép nőkre mennek....

Én is leszarom a felszínes idiótákat, beleértve pasikat is.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont szept. 12. 12:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A ronda arcomat mivel tudom kompenzálni fiúként? Egyáltalán lehetséges?
Hogyan viszonyuljak ahhoz, hogy a lelki terhek és a szomorúság, nyúzottá tették az arcomat, látszanak a szenvedéseim, pedig nagyon fiatal vagyok?
Hogy tegyem túl rajta magamat, hogy apám elcsúfította az arcomat egy életre egy jegyért?
Igénytelenségre vall, ha amúgy minden nap szoktam borotválni az arcomat, de ha nem megyek sehová, akkor aznap kihagyom?
Utálom a testemet és az arcomat is. Teljesen átlagos vagyok, nem vagyok kövér.170cm/57kg. Ennek ellenére nagyon rosszul érzem magamat a bőrömben. Van itt valaki, aki hasonlóan...
A napokban sikerült hajvaslóval véletlenül megégetnem az arcomat, tettem a sebre Aloe vera Gél-t és most egy egy száraz seb éktelenkedik a fejemen. Várjam meg míg magától lejön? Valami 5let?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!