Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha megégetném az arcomat az...

Ha megégetném az arcomat az segítene?

Figyelt kérdés

Egyre jobban szenvedek a magány miatt. Úgy érzem, hogy sosem lesz barátnőm, hiába próbálkozom folyamatosan. És beletörődni sem tudok. Valamiért mindig van egy kis remény bennem, amivel nem tudok mit kezdeni. Ezért arra gondoltam, hogy lehet, hogy bele tudnék törődni ha (az amúgy sem valami vonzó) arcomat elrontanám valamivel, mondjuk megégetném.


21F


2019. szept. 11. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha hülye vagy, csak hajrá!


Amúgy nem kizárólag a külsőn múlik. Sőt.

Inkább fejleszd az önismereted, az sokkal jobban hasznodra válik, mint egy ocsmány heg, amit később meg is bánhatsz.

2019. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Ember! Ne csinálj ilyen hülyeséget! Olyan fiatal v még, nem maradtal le semmirol. Ha tudnad en hany eves vok es mégis reménykedek.
2019. szept. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Sok hülye van az oldalon, de te toronymagasan nyertél.

Most jó esélyed van rá, hogy lesz barátnőd. Ha megégeted az arcod, akkor tuti, hogy a büdös életben nem találsz senkit.

De jobbat mondok! Gyere el, én szétverem a képed szívesen és ingyen. Aztán próbálkozhatsz a csajozással, törött orral. De az legalább nyom nélkül elmúlik, az égés meg nem.

2019. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted a nőket csak egy arc érdekli?

Miért nem gyúród ki magad?

Miért nem próbálsz férfiasabban kinézni?

Ezek segítenének.

2019. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%

Helló!

Ha gondolod, és érdekel, akkor leírom a tapasztalatomat, mert én is hasonlóképpen éreztem magam nem is olyan régen. Ha nem muszáj nem írok regényt ide, szóval ha érdekel írj privátban! :)

2019. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Hogy lehet valaki 21 évesen ennyire hülye? És ezek még szavazhatnak is?
2019. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem így működik, csak épp bedőltél egy ilyen hülye gondolatnak. Ha bele tudsz törődni, anélkül is bele tudsz.

Egyébként meg, ismerd meg magad, nem a tedd jobbá magad maszlaggal akarok jönni. Egyszerűen csak találd meg azokat a dolgokat amik neked örömet okoznak és ezekért élj, ha így teszel kiegyensúlyozott leszel lelkileg, ha pedig az leszel, az látszani fog és jönni fog az érett társ is. Akiknek most nem tetszel, azoknak soha nem fogsz, ők a külsőségek rabjai, viszont van egy másik réteg, akiknek épp te kellesz, de ehhez előbb önmagaddá kell válnod, most biztosan nem az vagy, különben nem írtál volna ki ide ekkora butaságot.

Ne légy barom!

2019. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha ronda az arcod akkor esélyed sincs. Most is csak a külsőt mondják. Gyúrd ki magadat,öltözz igényesebben. Én már leszarom a nőket. Az összes egy felszínes idióta. Lehetsz te kedves vagy bunkó amikor csak az számít. Volt egy jóképű haverom ő bunkó volt a nőkkel. Mindd tapadt rá. Ennyit erről. Aztán sírnak hogy nem találnak normálisat. Tiszta idióta mindd.
2019. szept. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme van te kretén?-,- Mit érsz el vele???
2019. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

# 8 Már bocs, de a pasik sem különbek, ők is a szép nőkre mennek....

Én is leszarom a felszínes idiótákat, beleértve pasikat is.

2019. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!