Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek memnyire igaz az...

Szerintetek memnyire igaz az alábbi cikk? ("Ez történik, ha magányos vagy")

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy érzem magamon ezeket, de nem tudom mennyire képzelem be, hiszen nem vagyok _annyira_ magányos.


[link]


2019. szept. 14. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, ezek ilyen tipikus fészbúk "bölcsességek". Ha ez így működne, akkor az ember természetes állapota az elszigetelődés lenne, és mindenki efelé tartana.
2019. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én baromi magányos vagyok, és a 1-es, 8-as pont egy idő után nem lesz jó, mert változást igényel az ember, amikor látja maga körül, hogy máshogyan is lehet. A 6-os, 10-es sem reális bizonyos értelemben, mert amit megismerek magamról, az nem biztos, hogy reális. A teljes kép kialakításához szükséges a külvilág, annak visszajelzése is (lásd: Johari-ablak).
2019. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Abban igaza van, hogy az embernek nem egy másik személytől, külső körülménytől kell várni a boldogságot, mert akkor garantált a csalódás.
2019. szept. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.


Persze én is ezért tettem fel a kérdést, mert ezen az oldalon az írások 90%-a valami alaptalan légből kapott idealizált fantáziák.


Érdekelt mások véleménye is.

2019. szept. 14. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!