Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül vagyok, egyszer...

Nagyon egyedül vagyok, egyszerűen úgy érzem, hogy bele bolondulok abba, hogy nincs kihez szólnom, nincs, akivel beszélgethetnék! Más is van így?

Figyelt kérdés
Próbálok nyitni mások felé,de nem nagyon foglalkoznak velem,nem vagyok jó senkinek sem,mindig van nálam valaki jobb.

2019. szept. 15. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele. Vannak kollegák, de sokszor egymagam vagyok, nehéz így bárkivel beszélgetni. Vannak még a szüleim akikkel ideális esetben már rég nem laknék együtt és ennyi. Ezen kívül senki sincs, akihez szólhatnék, akivel találkozhatnék és elmehetnék valahová.
2019. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keress barátokat, akik úgy fogadnak el ahogy vagy.
2019. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Keresek,de nem találok.Nem vagyok erre a világra való,úgy látszik.

Tudni kell rólam,hogy elég maximalista vagyok,ha valamit fontosnak érzek,akkor azért teljes erőbedobással küzdök,és ez másoknak sokszor zavaró lehet.

2019. szept. 15. 22:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Mink ilyenek vagyunk ;)
2019. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy nézzük. Sajnos nem, mert férfiként baromira nehéz ismerkedni, szerencsére nem, mert ha nő lennék, legalább 10 kanos pasi írna rám egy-egy jobban sikerült válaszom után. #1-es.
2019. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ismerős a helyzet. Egy idő után ellaposodik a helyzet, vagy valami gellert kap a dolog, így véget ér az egész.
2019. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De van am 23f
2019. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# es az szerinted baratsag? Szerinted az hogy megakarnak dugni az ad barmifele érzelmi tamogatast? Nehogy azt hidd h nekunk konnyu
2019. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is így vagyok, főleg mostanában tört ez rám. úgy érzem megőrülök már a magánytól, hogy senki nem hajlandó velem sehova elmenni. nem jó ez így, de nem tudom, hogy hol lehet a baj
2019. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Időnként én is hasonlóan érzek, mondjuk én nyitni se nagyon nyitok mások felé mert nem vagyok egy kezdeményező típus.
2019. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!