Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kellene tegyek?

Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok. Az iskolai szünetekben nem nagyon tudok mit kezdeni magammal. A barátaim mennek a barátnőikhet, a masik hacerom a baratnojevel chatel. Az egyik lany csak féltékenykedik, es ebből áll az egész szübet pl, hogy ott magyarázzák a hülyeséget, ami aztán engem egyátalán nem érdekel. Néha azt gondolom jó lenne csak köddé válni, és mindenki szeme elől eltunni, de ugy utálok egyedül lenni... Se egy lány, de semmi... Itthon is...

Néha kétségbeesek, higy soha nem lesz barátnőm..

Soha nem volt még eddig. 16 éves vagyok.

Pedig mentségemre szóljon szerintem elegáns vagyok helyes is.... Mondják is.. De mégis. Félek...

Minden nap egyedül lenni nagyon rossz... És ez megy.. Minden áldott nap.

A szívem sokszor azt érzem mintha szorongatnák.

Nem tudok magam mellett elkepzelni egy lanyt.. Szamomra az olyan cska mintha a mesékben lenne.. Vagy valamiféle csoda lenne.

Ismerkedni szoktam, de valahogy eddig,hát nem sikerült rendes lányt találnom,de próbálkozom.



2019. szept. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Te korodban, minden szünetben hasaztam és fekvőtámaszoztam.

Hajrá

2019. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, majd jönni fog
2019. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aparalyza ***** válasza:

Pánikra semmi okod, pánikolj nyugodtan!


A változástól való félelmed az ami megakadályoz az új dolgok megismerésében.

Írod, olyan mint a mesében! A valóság egyszerre durva és csodálatos. Felemelő vagy mélybe húzó. Érdes vagy sima. Fekete vagy fehér.


A szabályok túl sokan vannak, a lehetőségek olyan kevesen?

Sajna csak Te tudod elindítani a változást!

2019. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Aterzem a helyzeted lanykent..majdnem ugyanabba a szituba vagyunk.
2019. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem nem biztos, hovy rossz egyedül lenned. Minden nap terhelnek a csacsogással, tök kimerítő ez neked.


Ha viszont egyedül vagy, elvonulsz, akkor nincs aki terhel, feltöltődhetsz picit, olvasol vagy zenét hallgatsz 🙂

2019. szept. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!