Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha meghalnátok, és a párotok...

Ha meghalnátok, és a párotok újraházasodna, boldogok lennétek, vagy szomorúak?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel előre tudnátok, hogy halálotok után a jelenlegi párotok, férjetek, nejetek egy új emberrel összeházasodna, titeket milyen érzéssel tölt el?


Őszinte válaszokat szeretnék olvasni, mert pl. ha ugyanezt tőlem valaki megkérdezné, csak annyit vágnék rá, hogy "ha halott lennék, nem tök mindegy?", vagy "az élet nélkülem is folytatódik, természetes, hogy új életet kezd mással, ez így van rendjén".


De én a lelkem mélyén tudom, hogyha én meghalnék, nagyon csalódott lennék, ha más be tudná tölteni a helyem.

És fordítva is, ha a férjem meghalna, én biztos nem tudnék másra azután ránézni és ÚGY viszonyulni egy másik emberhez.

Tudom, szükségletek, szexuális igények, az ember társas lény, na de akkor is.

Én egy életre választottam párt magamnak, és ha belegondolok, hogy engem egyszer baleset érne és meghalnék, majd utána egy új nő átveszi a helyem, nagyon szomorú leszek.

Önzőn hangzik, tudom. De a kérdés erről szól. Hogy ki mit gondol és hogy érzi magát ha ezt elképzeli.


2019. szept. 17. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha továbblépne, boldog lenne és a gyermekeimnek lenne új anyukájuk aki szeretetben nevelné őket. Akik itt maradnak, számukra nem áll meg az élet. Sosem várnám el tőlük, hogy egész életen át gyászoljanak. Azt szeretném, hogy boldogan éljenek.
2019. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Hàt én még mondanàm is neki életemben hogy nyugodtan ismerkedjen majd a halàlom utàn. Ezt senkitôl nem lehet elvàrni hogy örökre egyedül maradjon.
2019. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

"Ha meghalnátok, és a párotok újraházasodna, boldogok lennétek, vagy szomorúak?"


Ha meghalnék akkor már se boldog se szomorú nem lennék...

2019. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak halott maradnék.
2019. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Ide vágó vicc:

Haldokló nő a férjének:

- Ha meghalok, fogsz ismerkedni más nőkkel?

- Soha!

- De ha mégis, akkor ugye nem fogják használni a ruháimat, cuccaimat?

- Hová gondolsz, ezt nem engedem meg senkinek!

- Csak azt az egyet kérem, hogy a cipőimet ne használja senki!

- Nem is tudná, hisz' neked 37-es lábad van, neki meg 39-es!

2019. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz...
2019. szept. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha én meghalnék és lenne rá lehetőségem,akkor elomndanám neki,hogy lesz majd más,akit ugyanúgy fog szeretni és ő is ugyanúgy szeretni fogja őt. És ne vesztegesse az életét azzal,hogy engem gyászol.
2019. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék, hogy lenne valaki aki anyjukként szeretetben neveli fel a gyermekeinket így nem lesz akkora az “űr”.. De azt gondolom, hogy nem lehet két embert egyformán szeretni tehát én nem gondolom hogy így a helyemre lépnének.. Nem szeretném, hogy sokáig gyászoljanak
2019. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy haldokló ember már nincs tudatánál, nem tud gondolni semmire hisz küzd a levegőért, haláltusájában már félig odaátvan sajnos.

Ha meg egészségesek vagyunk, időpocséklás és értelmetlen dolog ilyesmikbe belegondolni.

2021. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!