Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 29 éve ezen a napon születtem....

29 éve ezen a napon születtem. Miért születtem magányosnak? F

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Boldog Születésnapot!


Nem úgy születtél, hanem... Így alakult. Nem tudom, hogy mitől, de 29 év alatt sok minden történhetett, bár én arra tippelnék, hogy már gyerekként megbélyegezte valami az életedet.


Tudsz változtatni, bár könnyű biztosan nem lesz.

2019. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Isten éltessen még sokáig!

Mindenkinek meg van az életének a maga feladata. Nyugi, nem mindig leszel magányos. Hasonlóan vok mint te, de tovább reménykedek.

2019. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Isten éltessen sokáig,nagyon boldog születésnapot.Nekem mához kerek 10 nap múlva lesz a szülinapom :) Mit értessz az alatt,hogy magányos vagy? Társas magány vagy tényleg egyedül vagy? Ha gondolod írd meg privátba :)
2019. szept. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ha a szüleimet nem számoljuk, akkor szó szerint egyedül vagyok a világban. Sem barátok, sem kapcsolat.

2019. szept. 18. 17:19
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki maganyosnak szuletik. Ha élnek a szüleid akkor van valakid. Ha massal nincs kapcsolatod az a te bajod. Ne kenjük masra.
2019. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenki magányosnak születik, és magányosan hal meg végül. Az ego. A tudatod, a végső magányod. Mindegy ha megtaláltad a lelki párod, az igazit, vagy vannak barátaid, és szerető családod, vagy ha szociálisan teljesen aktív is vagy, mindegy.

Mindenki egyedül van legbelül.


De ez nem azt jelenti, hogy a születésed, a felvilágosult felnőtt korszakod, és végül a halálod között, nem feledheted el ezt a tényt. Sőt, muszáj, különben ezt érzed amit itt sok ember. Magányos ugyan lehetsz, de vidítson fel a tudat, hogy ettől függetlenül nem vagy egyedül.


Boldog Születésnapot! (utólag is):D

2019. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Meton ***** válasza:
56%
Senki sem születik magányosnak, de a társas kapcsolatot gyerek korunktól kezdve tanuljuk. A jó gyerekek már gyerekkorukban mindent megkapnak. Megtanulnak kérni, barátkozni. Aztán megtanulnak kedvesnek lenni, segíteni a másikat. Ha mindent jól megtanulsz, akkor sok barátod lesz. Ha nincsenek barátaid, akkor bizony rossz tanuló voltál, ami jó eséllyel azért lehet, mert önző vagy és csak magaddal foglalkozol.
2019. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok sajnos
2019. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Meton ***** válasza:
Mindenki antiszociális valamilyen szinten. Van, aki masszívan depressziós, tehát vannak fokozatok. Mivel tanult dolog, nem olyan nehéz változtatni, hiszen csak gyakorolni kell. Ismerkedni, barátokat szerezni, önzetlennek lenni. Uralkodni kell az indulatokon, hangot nem szabad felemelni, kiabálni. Ha problémád van, oszd meg, hogy mások segíthessenek. Bármit adnak, csak kérned kell és még örülnek is, ha adhatnak. Nem kell átesni a ló túlsó oldalára, azzal vagy kedves, akivel akarsz. Mindenkivel nem kell.
2019. szept. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!