Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért viselkedik így mindenki?...

Miért viselkedik így mindenki? -Normális válaszok is vannak erre?

Figyelt kérdés
Ha valaki ebbe a témába (vagy akárhova) kiír egy kérdést, a legtöbb ember szitkozódni tud, nem segíteni. Nemrég kiírtam egy kérdést például, amikor szóba jött hogy szeretnék magam mellé egy lányt aki elfogad, aki nem olyan tömeglány, erre jöttek válaszok hogy "írj" stb, akinek írtam egy szót nem írt vissza eddig, a többi ember a kérdező és a válaszolók szavait forgatja ki, és szid mindenki mindenkit.. Nem tudom mi olyan vicces abba ha valaki magányos, szar az élete és problémái vannak. Tisztelet a kivételnek, akik normálisan segíteni próbálnak. Bár ritka. Szeretnék neten ismerkedni, magam mellé valakit aki hűséges aranyos stb, én ebbe kértem segítséget nemrég, amit kaptam, a szavaim kiforgatása, szidás és had ne soroljam milyen privátok. A többi kérdésnél is csak szidják a kérdezőt szinte, hogy ő itt "sír" stb.. Valaki leírja a problémáit, azért van az oldal hogy segítséget kérjünk, én is segítséget kértem :)

2019. szept. 20. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tele van az internet unatkozó, frusztrált emberekkel, mást nagyon nem várnék. Akik pedig nem válaszoltak azok nem tartottak elég érdekesnek.
2019. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez a Majom Problem. Csak hát lelkileg én is nagyon szarul vagyok, és normális segítséget kértem hogy ne legyek magányos, erre ilyen kommenteket kapok.. Nem is csak róla van szó, de hogy mindenkivel így viselkednek, ez elég gáz :D Hát istenem, ha nem tart érdekesnek akkor miért írja hogy írjak rá? Ráírok, és egy "Szia" szóból megállapítja hogy én egy bunkó barom vagyok?
2019. szept. 20. 18:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, vannak még olyan lányok, akik mások! :-)
2019. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert nagyon rossz egyedül, főleg hogy úgy tűnik szépen átvágtak :( Sokan elítélnek, de egyedül én nem tudok lenni..
2019. szept. 20. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
A többség az trágya ember, ez az igazság. Sajnos az is igaz, h a neten minden durvább, könnyebben beszólogatnak, könnyebben szabadulnak el az indulatok, személytelen személyeskedések..
2019. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek, de nekem nem sok esélyem van élőbe ismerkedni, mert nem vagyok meg sok ember közt, ezért is voltam magántanuló. Szeretnék egy barátnőt, nagyon, aki elfogad és hűséges, nem olyan mint a legtöbb, de hát senki sem fogad el, neten meg ugye könnyebb szidni az embert stb
2019. szept. 20. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:

arról ne a sok "rosszindulatú troll" tehessen már, hogy neked csak és kizárólag egyetlen egy segítség létezik, és az az, hogy szembejön veled az a személy, akit te keresel, és a nulla befektetett munkával megkapod...mert ilyen nincs.


csak ha valaki ezt leírja, azt egyből támadásnak veszed, és hogy biztos csak beszólogatnak.


rengeteg embernek nem jön ez még össze, olyanok is, akik nem is introvertáltak...és nem hisztiznek 0/24-ben, hogy de szar az életem, hanem tesznek érte...:D


mellesleg ha kapsz egy ilyen tartalmú választ, ami részedről csak egy szidás(részemről meg mondjuk egy őszinte álláspont), akkor az nem a szavak kiforgatása?

2019. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod mit tettem érte és mit nem, de persze, ugass be nyugodtan. Innentől veled le is zártam a témát, ne is írj többet ha lehet :)
2019. szept. 20. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:
oké hajrá xd
2019. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Komolyan tenned kell azért, ha akarsz valamit.

Ráadásul ez nem két nspos történet.

Az a baj a msi társadalomban, hogy mindent azonnal akarunk, mindent most akarunk elérni. Mindig a "gyors", "legjobb", "legkönnyebb" stb. szavakat használjuk például egy Google keresésnél is.

A barátnő az nem olyan, mint a zöldség, amiből kiválogatod a legjobbat, és megveszed a piacon. A módszere viszont hasonló.

Emberekkel kell ismerkednk, társaságban lenni, és rajtuk keresztül fogod megismerni a barátnőd.

Vagy a másik opció, hogy az utcán, kávézóban, szórakozóhelyen stb. szólítasz meg lányokat. Ha nincs a lakóhelyeden semmi (általában soha senkinél nincs), akkor hetente egyszer elutazol valahova. Nincs kivel? Barátaid csak vannak? De ha nincsenek, akkor mész egyedül barátokat szerezni, és csak utána barátnőt.

Nem azért nem írnak vissza, mert elkönyvelték magukban, hogy bunkó, barom vagy, hanem mert nem ismernek. Képzeld magad a helyébe. Te leállnál messengeren csak úgy bájcsevegni valakivel, akit soha nem láttál? Nyilván nem. Ezért kell a nyitószöveg, ami élőben sem elhanyagolható.

2019. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!