Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet azt elfogadni ha...

Hogy lehet azt elfogadni ha az ember örökre pár nélkül marad?

Figyelt kérdés

Sosem volt barátnőm és szerintem soha nem is lesz, vagy ha mégis akkor az rövid távú lesz. Pedig nagyon szeretnék, de úgy érzem hogy sosem fogok találni hozzám illő lányt.

De én szerintem nem bírom ki egyedül életem végéig, nagyon szeretnék barátnőt, meg szerintem ez a normális, ez az élet rendje.

Nagyon magányos vagyok mert barátaim sincsenek, de nem hinném hogy azért mert rossz, idegesítő ember lennél, hanem inkább azért mert túl szolid, és visszahúzódó vagyok. Emiatt ugye nem lesz egyszerű barátnőt sem találni.


22 éves vagyok és még sosem volt barátnőm, pedig pár lánynál próbálkoztam, de úgy érzem hogy hozzám nem való barátnő, vagy legalábbis ezek a lányok nem.


2019. szept. 22. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még és tapasztalatlan. Ennyu idősen még ne mondj le róla! Mit szóljon aki sokkal idősebb nálad? Fel a fejjel!
2019. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen pontosan ugyan azt éreztem amit te. Szinte már teljesen feladtam az egész párkeresés dolgot, és kezdtem beletörődni, hogy egyedül maradok. Aztán kicsit több mint egy éve megismertem egy lányt, akivel azóta is nagyon boldog vagyok. Szóval te se add fel, a legváratlanabb helyen is rád találhat a szerelem, ahogy velem is történt.
2019. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Hosszú időbe kerül, és elég nehéz, de hosszútávon megtérül! Egyszerűen olyasmi elfoglaltságot kell találni, ami hasznosabb, és jobb is, mint a nők után való kujtorgás. Én találtam ilyet - meg is lett az eredménye. Mára már 80-nál is több saját zeném van, kitanultam a grafikázást, és csomó olyan dologban teljesedhetek ki, ami hozza a hasznot. A barátnő ezzel szemben csak viszi a pénzt.
2019. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Soha nem volt még párkapcsolatom. Nem tudom megérteni az ilyen jellegű kérdéseket, én egész jól megtanultam egyedül boldogulni. Ma már inkább az az elképzelhetetlen számomra, hogy a jelenlegi kényelmem feladom bárki kedvéért is. Francnak van kedve máshoz alkalmazkodni a saját kis birodalmán belül! Márpedig egy párkapcsolat az sok sok kompromisszumból áll. Meghagyom másnak.

Érdekes amúgy, amióta így állok hozzá, nem győzöm elhajtani a másik nem képviselőit. Fene se érti. Amikor még kellett volna, nem jött. Most mikor már nem kell, lenne miből válogatni. Bár egyikük sem az álom számomra, de a lényeg látszik. Elengedtem, most kapom zsinórban. Amíg görcsösen akartam, nem kaptam semmit.

Tanulság: Legyél boldog magadban, akkor nem a társfüggő beteg lényt látják majd benned, hanem a potenciális párt, aki nem fojtja majd meg őket a túlzott ragaszkodással.

2019. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Komoly kihívás lesz hogy ember maradj. Lehet nem fogod bírni. Keress valami hobbit ami leköt vagy csak dolgozz és ne akarj kapcsolatot. Csak magadnak árt ász.
2019. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Minek akarsz not? 99 szazalaekuk 1 hulladek!!!

Utalom oket! 33/f

2019. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok 18 évesen, és nekem be is vállt, mert 2 lány is elhagyott nemrég, a 2 első próbálkozás ami össze is jött, és én ráadásul nem is tudok élőbe ismerkedni, mondjuk nem is szeretnék.. Neked biztos több esélyed van, én speciál annyira kivagyok hogy a közelgő születésnapomat nem szeretném már megélni. Egyszerűen minden lány akivel sikerül Nagyritka chatelni, vagy szórakoznak, vagy olyan tipikus tömeglányok sajnos.. Elfogadó hűséges lányokra én is kíváncsi lennék, vagyis szebben szólva csak egyetlen egyre, de rá nem hetekig meg hónapokig, hanem örökre.

Pacsi - 18f

2019. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
“A szerelem olyan, mint a halál. Tudjuk, hogy eljön értünk, csak azt nem tudjuk, mikor.”
2019. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, hát én eddig csak vártam, próbálkoztam chatelni, erre 2 ember is szinte kihasznált a-helyett hogy hűségesen mellettem állt volna és elfogadott volna.

És abba az esetbe ha valaki inkább feladja az életet mert nem bírja tovább magányosan?

2019. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát #9, aki feladja az életet, mert társ nélkül nem tud élni, az definíció szerint társfüggő, és menjen pszichiáterhez. Jó hatásfokkal tudják gyógyítani az ilyesmit.

Persze van az a 2 százalék, akin a terápia sem segít. Na ők ugrálnak az intersziti elé.

2019. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!