Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mivel kötitek le magatokat...

Ti mivel kötitek le magatokat magányosan?

Figyelt kérdés

Én nekem nincs szinte senkim (1 családtagon kívűl)

így 0-24 egyedül vagyok, nem tudok chatelni senkivel sajnos. Zene, film, sorozatk lekötnek, olyankor talán nem érzem olyan egyedül magam ha sorozatot nézek.

Ti mit szoktatok csinálni?

18f



2019. szept. 23. 03:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Meló
2019. szept. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

Én mindig leülök és tolok egy jó kis Red Alert 2-t!

"Kirov reporting..."

2019. szept. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát, az nekem még nincs, mondjuk nem is tudom annyi ember közt hogy leszek meg a majd lesz melóm.. Bár előbb szeretnék magam mellé egy barátnőt aki élet értelmet ad először is
2019. szept. 23. 04:26
 4/19 A kérdező kommentje:

"Kirov reporting"

Téged tutira olvastalak már ugyan ezzel a szöveggel valahol :D Én is tolnék játékokat, mint PUBG, SCUM, hasonlók, de akármilyen jó a gépem (I5 - 1070) és van meg az fps (több mint 60) sajnos ránézésre érezhetően megvan a stuttering és néha screen tearing is nagyritka, szóval a játékok kilőve, hacsak nem egy .io játékról van szó :D

2019. szept. 23. 04:28
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Zenét hallgatok, filmeket nézek, néha kipróbálok egy-egy számítógépes játékot. Igazából mindig igyekszem lefoglalni magam valamivel. 19/L
2019. szept. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja velem is ez van hétvégente. Hétköznaponként ott a munka, az leköt, nem nagyon van idő unatkozni. Hétvégén néha zenézek, film, sorozat, egy kis lol, de valami értelmesebbet kéne. Keress olyan programot amit tudsz egyedül is csinálni, én pl uszodába járást tervezek. A haverozást már nem erőltetem, sokat csalódtam, ha van van ha nincs nincs. De nyilván az lenne a legjobb ha lennének értelmes emberek akivel elütjük az időt.
2019. szept. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
18 évesen magányosan?? Az hogy lehet? Ilyenkor nyüzsög a legtöbb haver, akkor valamit rosszul csinálsz! A tévé és a gép nem fog barátokat adni, mozdulj ki otthonról és éld az Életed! Annyi lehetőség van! Sportolj, járj el valamilyen érdekes tanfolyamra, klubba, könyvtárba, kirándulni, futni, bringázni, úszni és jönnek az ismerősök.
2019. szept. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Olvasás, a könyveknél jobb barát nem létezik. Ha van úgy időm, napi 8-10 órára simán lefoglal.
2019. szept. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
✊🍆
2019. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
7-esnek teljesen igaza van!!! Nem is értem, hogy miért nem 100%-os a válasz erre a kérdésre! Aki otthon van, az onnan nem tud barátokat szerezni! 18 évesen egyedül? 2 fúvószenekarban is játszottam akkoriban, mindegyikben volt vagy 40 ember és nagyon jól éreztem magam! arra, hogy otthon unatkozzak, semmi esélyem nem volt! Mozdulj ki, ember!!!
2019. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!