Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam ebben a világban mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan nagyon egyedül érzem magam (lelkileg) főleg mióta édesanyám meghalt. Van párom az igaz és testvéreim is de őket nem igazán érdeklem,hogy mi van velem,hogy érzem magam. Most erről tudnék sokat mesélni de nem akarok belemenni nagyon. Nekem lelki támaszra segítőre lenne szükségem hogy végre boldoguljak ebben az életben és szeressem az életet. Úgy érzem magam mintha egy védtelen kis árva gyerek lennék akinek szüksége van egy támaszra. Nekem ez a támasz édesanyám volt de ő már nincs többé velem. Itt van a párom nekem az igaz de ő sem az a típusu pasi aki megértene engem (lelkileg). De viszont a bátyám sem olyan mint én. Nagyon egyedül érzem magam mindenféle téren. És félek az élettől nagyon. Munkahelyeken sem felelek meg mindig van valami probléma. Vagy pedig a rosszakaró emberek csesznek ki velem.Nem lehet így leélni egy életet,hogy semmi nem jön össze ebbe bolondulok bele. Nagyon egyedül érzem magam legalább 1 igaz barátom lenne aki meghallgatna de még az sincs. Mit kéne tennem?
2019. szept. 23. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Manapság nem csak te vagy így ezzel. Egy kutatás szerint az 1995 utániak a legmagányosabbak. Ez annak is köszönhető hogy individualista világban élünk,a technológia pedig elidegeníti az embereket,nem táplálnak már megértést,együttérzést a másik felé. Mellesleg felnőtt egy generáció aki az internet világban élt kiskorától fogva. A mai 5-6 évesek is már az internetet bújják ez pedig nagyon káros a személyiségre,pszichére. Ez csak egyre rosszabb leszek. Ráadásul alig van már őszinte és mély kapcsolat,szinte csak felszínes,érdek világ lett. Majd nézdd meg milyen lesz a társadalom 20 év múlva.
2019. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lesz '
2019. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Részvétem! Sajnálom, h így vagy, de nem vagy egyedül. Hiszem h a szeretteink mindig velünk maradnak, lehet beszélni hozzájuk, tanácsot kérni. Lesz aki megért! :-)
2019. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor jó kuka lehetsz vagy / és pocsék a kapcsolattartàsod.

Menjetek el sétàlni, fürdeni s beszéld ki magadból...


Lehet hogy nálad is "néma gyereknek az anyja se érti szavát" szituáció van.


93-as vagyok, de mi mindent megbeszélünk s támogatjuk egymást...


Persze hosszú depiben önmagadon is kell változtatni, túltenni magadat, nem csak elvárni dolgokat mástól.


Naaagyon sok kapcsolati probléma van s nem csak párkapcsolatra értve.


IQ, EQ el van ásva modern napjainkban s elfeledik értékelni azt ami van számukra, elfelednek ismerni mást, felednek beszélgetni, problémákat megoldani s küzdeni a jobbért...


Erről tartottam egy teljes héten át egy kis csoportnak előadást is.


Gondok vannak... tudatosan tudattal élni kellene s nem csak "létezni"

2019. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az a no akinek részeges a pasija és ritkán van otthon ?
2019. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 ös nekem soha nem volt részeges pasim szerintem összetévesztesz valakivel. A jelenlegi párom nem iszik csak sajnos cigizik amit szintén nem szeretek.
2019. szept. 23. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
A magány rabja
2019. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
# 6 Azt hittem,h ismerlek.Akkor bocsi :)
2019. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2019. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok
2019. szept. 24. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!